آخرین خبر/ اگر از کاربرانی باشید که به زیبایی گوشی خود اهمیت می‌دهند و همواره دوست دارند از ظاهر جدیدی روی گوشی لذت ببرند، حتما نیاز به تعداد زیادی تصویر زمینه دارید تا آنها

1401\11\19 07:51:17


برنامه. روزتان را با تصویری جدید شروع کنید

آخرین خبر/ اگر از کاربرانی باشید که به زیبایی گوشی خود اهمیت می‌دهند و همواره دوست دارند از ظاهر جدیدی روی گوشی لذت ببرند، حتما نیاز به تعداد زیادی تصویر زمینه دارید تا آنها را زود به زود با یکدیگر عوض کرده و هر بار یک حس و ظاهر جدید را روی گوشی خود

اگر از کاربرانی باشید که به زیبایی گوشی خود اهمیت می‌دهند و همواره دوست دارند از ظاهر جدیدی روی گوشی لذت ببرند، حتما نیاز به تعداد زیادی تصویر زمینه دارید تا آنها را زود به زود با یکدیگر عوض کرده و هر بار یک حس و ظاهر جدید را روی گوشی خود تجربه کنید.

دانلود تصویر زمینه از اینترنت و سپس اعمال آن روی گوشی، کاری وقت گیر است. بنابراین امروز با یک برنامه در خدمت شما هستیم که این کار را بسیار آسان می‌کند. PAPERS WALLPAPERS – 4K, HD Walls & Backgrounds عنوان یک اپلیکیشن برای دسترسی به هزاران تصویرزمینه بسیار زیبا، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Junaid Maknojiya توسعه و به‌صورت رایگان در گوگل‌پلی منتشر شده‌است.

با دانلود و نصب این برنامه می‌توانید به گستره وسیعی از والپیپرها و تصاویر زمینه دست پیدا کنید که برخی از آنها را هیچ جای دیگری نمی‌توان پیدا کرد. اگر در برنامه ثبت نام کنید یک صفحه به شما اختصاص داده می‌شود که در آن می‌توانید تصاویرزمینه خود را آپلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید. دیگران می‌توانند شما را دنبال کنند.

شما هم می‌توانید کاربران دیگر را دنبال کرده و از تصاویر زمینه‌ای که آنها آپلود می‌کنند، استفاده نمایید. برای این که دسترسی به تصاویر مورد نظر آسان باشد، تصاویر در دسته بندی‌های مختلفی ساماندهی شده‌اند. علاوه‌براین می‌توان براساس رنگ غالب تصاویر نیز به آنها دسترسی پیدا کرد.

پس از پیدا کردن تصویر مورد نظر می‌توانید در صورت نیاز آن را ویرایش کرده و روی گوشی اعمال کنید. ویرایش‌هایی مثل تار کردن، برش و.... در این قسمت در دسترس شما قرار دارد.

این برنامه به طور مداوم به روز رسانی شده و محتوای بیشتری به آن اضافه می‌شود که همین شما را از نصب برنامه‌های دیگر بی‌نیاز می‌کند.برخی از امکانات و قابلیت های برنامه PAPERS WALLPAPERS – 4K, HD Walls & Backgrounds:دارای هزاران تصویر زمینه جذاب و زیبا با کیفیت های بالا که به صورت روزانه به تعداد آن ها افزوده می شود.امکان دانلود و آپلود تصاویرقابلیت فالو کردن و فالو شدن برای اشتراک گذاری تصاویر زمینه با جامعه کاربری برنامهدارای دسته بندی های بهینه برای دسترسی آسان تر به تصاویر مورد نظرامکان دسترسی به تصاویر با رنگ غالب آنهاقابلیت امتیازدهی به تصاویر و مشاهده تصاویر دارای بیشترین امتیازقابلیت برش یا تار کردن تصاویر پیش از اعمال آنهااشتراک گذاری آسان تصاویر با دیگرانشما تجربه استفاده از این اپلیکیشن رو دارید؟ اگر قراره الان دانلودش کنید لطفا بعدش برگردید همینجا و بهمون بگید چطور بود. منتظرتون هستیم.نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاترحجم: 20 مگابایتلینک دانلود برای اندرویدبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.. .


بازنشر از : آخرین خبر


فروش اینترنتی لباس بچه