دیجیاتو/ در این تصاویر طراحی گوشی‌های سری آیفون 15 در رنگ‌های مختلفی نشان داده می‌شود. کمتر از یک هفته تا زمان معرفی خانواده آیفون 15 اپل باقی مانده است و حالا تصاو

1402\06\16 22:38:54


تصاویر ماکت سری آیفون 15 گزینه‌های رنگی آن را نشان می‌دهد

دیجیاتو/ در این تصاویر طراحی گوشی‌های سری آیفون 15 در رنگ‌های مختلفی نشان داده می‌شود. کمتر از یک هفته تا زمان معرفی خانواده آیفون 15 اپل باقی مانده است و حالا تصاویری از ماکت‌های این سری منتشر شده که طراحی آن‌ها را در رنگ‌های مختلفی نشان می‌دهد.

دیجیاتو/ در این تصاویر طراحی گوشی‌های سری آیفون 15 در رنگ‌های مختلفی نشان داده می‌شود.کمتر از یک هفته تا زمان معرفی خانواده آیفون 15 اپل باقی مانده است و حالا تصاویری از ماکت‌های این سری منتشر شده که طراحی آن‌ها را در رنگ‌های مختلفی نشان می‌دهد.طبق تصاویر منتشر شده توسط AppleInsider از ماکت گوشی‌های آیفون 15 و 15 پلاس، این دستگاه‌ها با پنج رنگ سفید، مشکی، آبی، زرد و صورتی/قرمز روانه بازار خواهند شد.

همانطور که در شایعات و رندرهای قبلی اعلام شده بود، رنگ‌های این سری جدید نسبت به نسل‌های قبلی ملایم و کمرنگ‌تر هستند. بازار گزینه‌های مشکی و سفید رنگ این سری تفاوت چندان زیادی با نسخه‌های قبلی ندارند و پنل پشتی آن‌ها به‌طور یکنواخت براق و لبه‌های آن مات است. در حالی که نسخه مشکی آن کاملاً مشکی دیده می‌شود، لبه‌های رنگ سفید آیفون 15 کمی نقره‌ای به‌نظر می‌رسد.رنگ زرد آیفون 1‌5 نسبت به نسل قبلی خود کمی کم‌رنگ‌تر شده و رنگ صورتی آن نیز نسبت به گزارش‌های قبلی که در آن‌ها سرزنده‌تر دیده می‌شد، فاصله زیادی دارد.رنگ‌بندی آیفون 15 پرونسخه‌های پرو آیفون 15 نیز در چهار رنگ دیده می‌شوند: نقره‌ای، مشکی، خاکستری و آبی.

تبلیغات
چاه ارت - اعلام حریق
چاه ارت - اعلام حریق

کالای برق لِنا - LENA با سابقه ای درخشان در صنعت برق کشور و در زمینه ی تامین کالای برق,اجرای پروژه های الکتریکال و هوشمند سازی برق ساختمان فعالیت میکند.

ظاهراً برجسته‌ترین گزینه رنگی آیفو‌ن 1‌5 پرو آبی است و اپل احتمالاً بازاریابی خود را روی این رنگ متمرکز خواهد کرد. همچنین در این تصاویر، رنگ آبی آیفون جدید نسبت به رنگ Pacific Blue آیفون 13 پرو کمی تیره‌تر دیده می‌شود.در ماکت‌های آیفو‌ن 15 همچنین برخی از ویژگی‌های شایعه شده این سری نیز دیده می‌شود، از جمله پورت USB-C، طراحی کمی بهبودیافته و جزیره پویا بالای نمایشگر دستگاه‌ها. در حالی که این تصاویر آیفو‌ن 15 را با خشاب سیم کارت نشان می‌دهد، اپل برای برخی از بازارهای بین‌المللی آن‌ها را حذف کرده و از eSIM استفاده خواهد کرد.اپل اخیراً از برگزاری رویداد بعدی‌اش با نام «Wonderlust» در تاریخ 12 سپتامبر (21 شهریورماه) ساعت 20:30 به وقت تهران خبر داده بود.

در این رویداد شاهد رونمایی از گوشی‌های سری آیفون 15 خواهیم بود.. .


بازنشر از : آخرین خبر


استعلام قیمت کارتن لیمینتی