1401\08\23 18:51:46


سرعت نسخه اندروید توییتر افزایش خواهد یافت

زومیت/ به‌نظر می‌رسد یکی از تصمیمات ایلان ماسک پس از تصاحب توییتر، بهبود سرعت نسخه‌ی اندرویدی این شبکه‌ی اجتماعی است.       ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان پس از ماه‌ها مذاکره و برگزاری جلسات متعدد در دادگاه، سرانج

زومیت/ به‌نظر می‌رسد یکی از تصمیمات ایلان ماسک پس از تصاحب توییتر، بهبود سرعت نسخه‌ی اندرویدی این شبکه‌ی اجتماعی است.      ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان پس از ماه‌ها مذاکره و برگزاری جلسات متعدد در دادگاه، سرانجام معامله‌ی خرید توییتر را نهایی کرد و این شبکه‌ی اجتماعی را به تصاحب خود درآورد.ماسک از زمان ورود خود به توییتر، اقدامات جنجالی زیادی انجام داده است که مهم‌ترین آن‌ها، اخراج دسته‌جمعی چند هزار کارمند این پلتفرم بود و بازتاب بسیار زیادی در رسانه‌های فناوری سرتاسر جهان داشت.

علاوه‌براین ماجرای تیک آبی و انتشار اخبار جعلی، یکی دیگر از موضوعات مهمی بود که پس از ورود ایلان ماسک به توییتر، رخ داد.اکنون ماسک در یکی از توییت‌های اخیر خود اعلام کرده است که سرعت نسخه‌ی اندرویدی توییتر بسیار کند است و این یعنی به‌احتمال زیاد در آینده‌ی نزدیک شاهد انتشار نسخه‌ی اندرویدی جدیدی خواهیم بود که سرعت عملکرد آن درحد نسخه‌ی iOS خواهد بود.حال باید دید در آینده شاهد چه تغییرات دیگری در پلتفرم توییتر خواهیم بود. ایلان ماسک اخیراً نشان داده است که توجه ویژه‌ای به محتوای ویدیویی در این شبکه‌ی اجتماعی دارد و حتی تصمیم گرفته است با پرداخت دستمزد بیشتر به محتواسازان، آن‌ها را به مهاجرت از یوتیوب به توییتر ترغیب کند.. .


بازنشر از : آخرین خبر