1402\10\11 12:03:43


طراحی سری پوکو X6 و مدل ۴G گوشی پوکو M6 پرو لو رفت

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، پوکو قصد دارد به زودی در کشور هند از گوشی‌های سری پوکو X6 رونمایی کند و از سوی دیگر قرار است مدل ۴G گوشی پوکو M6 پرو هم از راه برسد

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، پوکو قصد دارد به زودی در کشور هند از گوشی‌های سری پوکو X6 رونمایی کند و از سوی دیگر قرار است مدل ۴G گوشی پوکو M6 پرو هم از راه برسد.

حالا به لطف رندرهای منتشر شده، می‌توانیم در مورد طراحی این گوشی‌ها و البته بخشی از ویژگی‌های آن‌ها صحبت کنیم.

پوکو X6 و X6 پرو

Poco X6 5G

Poco X6 5G

/*/

در تصویر منتشر شده از پوکو‌ X6، به نظر می‌رسد کاربران می‌توانند این گوشی را در سه رنگ مشکی، آبی و سفید خریداری کنند. از سوی دیگر، پوکو X6 پرو در رنگ‌های مشکی، خاکستری و زرد راهی بازار خواهد شد. از دیگر ویژگی‌های این دو مدل، باید به بهره‌گیری از حداکثر ۱۲ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی اشاره کنیم.

برای یادآوری باید بگوییم که پوکو X6 و X6 پرو به ترتیب مبتنی بر ردمی نوت ۱۳ پرو ۵G و ردمی K70e هستند که در حال حاضر در بازار چین به فروش می‌رسند.

یک تفاوت مهم بین ردمی نوت ۱۳ پرو و پوکو X6 مربوط به دوربین خواهد بود. گوشی ردمی از دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی استفاده می‌کند ولی مدل پوکو به احتمال زیاد با دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی راهی بازار خواهد شد.

تبلیغات
فروش سیم و کابل در لاله زار
مجموعه آقای لاله زار از قلب بازار برق و روشنایی لاله زار تلاش دارد که با ارتباط با نمایندگی ها و تولید کنندگان سیم و کابل از سر اسر کشور بهترین خدمات تامین و عرضه سیم و کابل را برای پروژه های ساختمانی فراهم کند
# حریق - # سیم - # لوازم چاه ارت
Poco X6 Pro 5G

Poco X6 Pro 5G

/*/

از سوی دیگر باید به سرعت شارژ ۶۷ واتی پوکو X6 پرو اشاره کنیم که این در حالی است که گوشی ردمی K70e از شارژ ۹۰ وات پشتیبانی می‌کند.

پوکو M6 پرو ۴G

پوکو M6 پرو 4G

پوکو M6 پرو ۴G

/*/

پوکو ماه‌ها قبل از گوشی ۵G پوکو M6 پرو رونمایی کرد که حالا قصد دارد مدل ۴G این گوشی که مبتنی بر ردمی نوت ۱۳ پرو ۴G است را به دست کاربران برساند. گوشی ردمی هنوز راهی بازار چین نشده و ظاهرا از دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی استفاده می‌کند ولی گوشی پوکو مجهز به دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی خواهد بود.

از دیگر ویژگی‌های احتمالی این گوشی، می‌توانیم به بهره‌گیری از حداکثر ۱۲ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی اشاره کنیم.

  • محصولات برنده و بازنده‌ی شیائومی در سال ۲۰۲۳
گوشی موبایل شیائومی مدل Redmi Note 12 4G دو<a href= سیم کارت ظرفیت 256 گیگابایت و رم 8 گیگابایت - گلوبال"> /*/
گوشی موبایل شیائومی مدل Redmi Note 12 4G دو سیم کارت ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت - گلوبال /*/
۷,۳۷۰,۰۰۰ /*/
تومان /*/ /*/ /*/
گوشی موبایل شیائومی مدل Redmi Note 12S دو سیم کارت ظرفیت 256 گیگابایت و رم 8 گیگابایت /*/
گوشی موبایل شیائومی مدل Redmi Note 12S دو سیم کارت ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت /*/
۸,۱۳۳,۰۰۰ /*/
تومان /*/ /*/ /*/
خرید گوشی‌های شیائومی از دیجی‌کالا/*/ مشاهده همه /*/ /*/ /*/

منبع: GizmoChina

/*/
راهنمای خرید گوشی موبایل/*/ . .


بازنشر از : digimag