لنوو مینی کامپیوتر جدید خود را معرفی کرد شهر سخت افزار/ لنوو در آستانه نمایشگاه CES 2023 از کامپیوتر آماده IdeaCentre Mini با پردازنده نسل سیزدهمی اینتل رونمایی کرده است. این می

1401\09\30 17:12:58


لنوو مینی کامپیوتر جدید خود را معرفی کرد

شهر سخت افزار/ لنوو در آستانه نمایشگاه CES 2023 از کامپیوتر آماده IdeaCentre Mini با پردازنده نسل سیزدهمی اینتل رونمایی کرده است. این مینی کامپیوتر قرار است در ماه‌های ابتدایی سال آینده میلادی عرضه شود.

شهر سخت افزار/ لنوو در آستانه نمایشگاه CES 2023 از کامپیوتر آماده IdeaCentre Mini با پردازنده نسل سیزدهمی اینتل رونمایی کرده است.

این مینی کامپیوتر قرار است در ماه‌های ابتدایی سال آینده میلادی عرضه شود.

لنوو مدل پردازنده نسل سیزدهمی مورد استفاده در این محصول خود را نیز افشا کرده است.اینتل قرار است ماه آینده از پردازنده های نسل سیزدهمی موبایل و دسکتاپ جدید خود رونمایی کند، اما لنوو با معرفی مینی کامپیوتر  IdeaCentre Mini دو پردازنده جدید اینتل را نیز لو داده است.

مینی کامپیوتر IdeaCentre Mini قرار است با پردازنده 12 هسته‌ای Core i5-13500H یا پردازنده 14 هسته‌ای Core i7-13700H وارد بازار شود.لنوو برای مدتی محصولی را به بازار کامپیوترهای آماده با ابعاد کوچک عرضه نکرده بود.

نسل قبلی IdeaCentre Mini با پردازنده نسل دهمی اینتل به بازار آمده بود و حال نوبت به نسل جدید با پردازنده رپتور لیک رسیده است. لنوو مینی کامپیوتر IdeaCentre Mini را برای ساخت محتوای و سرگرمی تولید کرده و آن را به پردازنده نسل سیزدهمی اینتل به همراه گرافیک مجتمع Iris Xe مجهز کرده است.

با این حال از پردازنده گرافیکی مجزا در این سیستم استفاده نشده است.مینی کامپیوتر IdeaCentre Mini لنوو از دو حافظه رم SODIMM DDR4 و دو SSD پشتیبانی می‌نماید.

از قابلیت‌های ارتباطی این محصول می‌توان به Wi-Fi 6 ،LAN 2.5G، تاندربولت 4 و HDMI 2.1 اشاره کرد. کامپیوتر Ideacentre Mini یک سیستم 1 لیتری با ابعاد 19.1 در 19.5 در 3.9 سانتی‌متر به شمار می‌آید.

این کامپیوتر 1.8 کیلوگرم وزن دارد و به پاور داخلی 150 واتی مجهز شده است.

لنوو قصد دارد مینی کامپیوتر IdeaCentre Mini را با قیمت 650 دلار در فصل دوم سال 2023 میلادی به بازار بفرستد.


بازنشر از : آخرین خبر

شهر سخت افزار/ لنوو در آستانه نمایشگاه CES 2023 از کامپیوتر آماده IdeaCentre Mini با پردازنده نسل سیزدهمی اینتل رونمایی کرده است. این مینی کامپیوتر قرار است در ماه‌های ابتدایی سال آینده میلادی عرضه شود.