1401\10\12 02:28:34


پایان بحران های هواوی؛ غول چینی با موفقیت تحریم‌های آمریکا را شکست داد

گجت نیوز/ پایان بحران های هواوی توسط مدیرعامل این شرکت اعلام شد. این شرکت چینی موفق شده تحریم‌های ایالات متحده را شکست داده و فعالیتش را ادامه دهد.

گجت نیوز/ پایان بحران های هواوی توسط مدیرعامل این شرکت اعلام شد.

این شرکت چینی موفق شده تحریم‌های ایالات متحده را شکست داده و فعالیتش را ادامه دهد. هواوی پیش از تحریم‌های ایالات متحده در پی تبدیل شدن به بزرگ‌ترین گوشی‌ساز جهان بود. حتی بعد از تحریم‌ها هم برای مدت کوتاهی همچنان به تبدیل شدن به برند شماره یک گوشی‌سازها امیدوار بود. حالا گزارش‌هایی منتشر شده که نشان می‌دهد هواوی از تحریم‌ها عبور کرده است.

این شرکت روز گذشته آمار و ارقام فروش گوشی‌هایش در چند ماه گذشته را اعلام کرد.مدیر هواوی می‌گوید آمار فروش این شرکت مثل سال گذشته است. این نشان می‌دهد که کاهش فروش محصولات هواوی تمام شده است. تا پیش از این هر ساله شاهد روند نزولی فروش غول چینی بودیم.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

اریک ژو، رئیس چرخشی هواوی در نامه‌ای به کارمندانش که در اختیار اصحاب رسانه هم قرار گرفته، خطاب به آن‌ها گفته است که تحریم‌ها عادی شده و از این پس بدون توجه به آن باید فعالیت کنند.آیا پایان بحران های هواوی، سودآوری آغاز می‌شود؟البته ژو هیچ صحبتی در مورد سودآوری هواوی نکرده است. بنابراین هنوز مشخص نیست که آن‌ها سال گذشته را با سود با ضرر گذرانده‌اند. احتمالا تا چند ماه آینده گزارش مالی این شرکت چینی برای سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. رن ژنگفی، مؤسس هواویاز زمان تحریم‌های ایالات متحده، هواوی کاهش چشمگیری را در فروش تجربه می‌کرد.

این ممنوعیت شرکت‌های آمریکایی را از عرضه محصولاتی که با استفاده از فناوری ایالات متحده توسعه یا تولید شده‌اند، به شرکت چینی منع می‌کند.اما در طول این مدت، هواوی بارها تغییراتی را در کسب‌وکارهای مختلف خودش به‌وجود آورده است. این کمپانی اکنون شرکای تجاری جدیدی دارد و به‌طور فزاینده‌ای در حال درآمدزایی از راهکارهای جدیدش است. یکی از آن‌ها این است که هواوی دیگر گوشی‌های 5G را تحت برند خودش نمی‌فروشد، اما مجوز فروش طراحی‌های سخت‌افزاری را کسب کرده که بر اساس آن با یک شرکت فرانسوی سابق به‌نام ویکو (Wiko) همکاری می‌کند.

Wiko 5G یک گوشی موبایل شبیه به هواوی نوا ۹ اس ای است که با پشتیبانی از اینترنت 5G در چین عرضه می‌شود. همانطور که در خبر گوشی فرانسوی Wiko در راه ایران هم اعلام کردیم، این گوشی حتی به بازار ایران هم آمده است.. .


بازنشر از : آخرین خبر