1403\04\20 11:27:08


چگونه اپل واچ را با آیفون خود پینگ کنیم

چگونه اپل واچ را با آیفون خود پینگ کنیم؟ مجموعه: موبایل ، لپ تاپ و تبلت نحوه یافتن اپل واچ گمشده با آیفون پینگ کردن اپل واچ گم شده: راهنمای کامل و تصویریدر این مقاله از بیتوته به شما آموزش می دهیم که چگونه اپل واچ خود را با استفاده از گوشی آیفون پینگ کنید. پینگ کردن اپل واچ به شما کمک می کند تا زمانی که آن را گم کردید به راحتی پیدا کنید

چگونه اپل واچ را با آیفون خود پینگ کنیم؟ مجموعه: موبایل ، لپ تاپ و تبلت نحوه یافتن اپل واچ گمشده با آیفون   پینگ کردن اپل واچ گم شده: راهنمای کامل و تصویری در این مقاله از به شما آموزش می دهیم که چگونه اپل واچ خود را با استفاده از گوشی آیفون پینگ کنید.

پینگ کردن اپل واچ به شما کمک می کند تا زمانی که آن را گم کردید به راحتی پیدا کنید. برای پینگ کردن اپل واچ با گوشی آیفون، به برنامه Find My نیاز دارید. این برنامه به طور پیش فرض بر روی همه محصولات اپل نصب شده است. مدتی است که امکان یافتن آیفون گم‌شده با استفاده از اپل واچ وجود دارد. اما با شروع به‌کار iOS 17 که در حال حاضر نسخه آزمایشی آن منتشر شده است، می‌توانید برعکس عمل کنید و در صورت فراموش کردن محل قرارگیری اپل واچ خود، آن را با آیفون‌تان پیدا کنید.   یافتن اپل واچ با آیفون به لطف دکمه‌ی جدید «Ping My Watch» در مرکز کنترل امکان‌پذیر شده است.

با ضربه زدن روی این دکمه، ساعت شما صدای بلندی پخش می‌کند و به این ترتیب می‌توانید آن را راحت‌تر پیدا کنید.   این قابلیت جدید تنها در صورتی کار می‌کند که آیفون و اپل واچ شما در محدوده بلوتوث همدیگر قرار داشته باشند یا به یک شبکه Wi-Fi متصل باشند. اگر فکر می‌کنید ساعت شما در فاصله دورتری قرار دارد، به جای آن از برنامه‌ی «Find My» استفاده کنید. اپل دکمه‌ی جدید «Ping My Watch» را در تنظیمات پیش‌فرض مرکز کنترل قرار نداده است، اما با دنبال کردن این مراحل ساده می‌توانید آن را به صورت دستی اضافه کنید.   مراحل یافتن اپل واچ گم شده با استفاده از Find My   پیش نیازهای اولیه: قبل از شروع، موارد زیر را به خاطر داشته باشید: • نرم افزار: آیفون شما باید iOS 17 یا بالاتر و ساعت شما باید watchOS 10 یا بالاتر داشته باشد. • اتصال: اپل واچ شما باید با آیفون شما جفت شده باشد. • بازه ارتباطی: آیفون و اپل واچ شما باید در محدوده بلوتوث همدیگر قرار داشته باشند یا به یک Wi-Fi متصل باشند.   نحوه‌ی پینگ کردن اپل واچ با آیفون از طریق مرکز کنترل اپل به صورت پیش فرض دکمه‌ی «Ping My Watch» را در مرکز کنترل قرار نداده است، اما شما می‌توانید آن را به صورت دستی اضافه کنید: گام ۱: برنامه‌ی Settings را باز کنید و روی «Control Centre» ضربه بزنید.   روی Control Centre ضربه بزنید   گام ۲: در بخش «More Controls section»، گزینه «find Ping My Watch» را پیدا کنید و روی علامت «+» ضربه بزنید.   روی علامت + کنار Ping My Watch ضربه بزنید   گام ۳: موقعیت این گزینه را در بخش «Included Controls» برای دسترسی آسان تنظیم کنید.   روی Ping My Watch ضربه بزنید   گام ۴: مرکز کنترل را روی آیفون خود باز کنید. روی آیکون «Ping My Watch» ضربه بزنید.   روی عکس اپل واچ ضربه بزنید   گام ۵: اپل واچ شما بلافاصله شروع به زنگ زدن می‌کند.

آیکون سفید می‌شود و شکل آیکون ساعت به نارنجی تغییر می‌کند.   اپل واچ شما فورا زنگ می زند   توجه: اگر اپل واچ شما گم شده یا دزدیده شده است، از برنامه‌ی «Find My» (پیدا کردن) برای یافتن آن استفاده کنید.   نحوه‌ی پینگ کردن اپل واچ با آیفون از طریق برنامه‌ی Find My اگر اپل واچ شما در محدوده بلوتوث آیفون شما نیست یا به همان Wi-Fi متصل نیست، همچنان می‌توانید از برنامه‌ی «Find My» برای پینگ کردن ساعت خود استفاده کنید: 1. برنامه‌ی «Find My» را روی آیفون خود باز کنید و روی اپل واچ خود ضربه بزنید. 2. روی «Play Sound» ضربه بزنید. 3.

صدا تا زمانی که ساعت خود را پیدا نکنید پخش می‌شود. 4. پس از پیدا کردن ساعت، برای قطع صدا روی «Dismiss» ضربه بزنید.   توجه: اگر بیش از یک اپل واچ دارید، صدا روی ساعتی که در آیفون شما انتخاب شده است، پخش می‌شود.   تمام شد! این روش سریع و مؤثری برای یافتن اپل واچ جاگذاشته‌ی شماست. اگر با برنامه‌ی «Find My» ساعت خود را پیدا نکردید، می‌توانید ساعت را قفل کنید تا از دسترسی غیرمجاز جلوگیری شود و یک شماره تماس نمایش دهید.   کامپیوتر و اینترنت     { .

.


بازنشر از : بیتوته