گیم فا/ علی‌رغم این‌که ساخت بازی Ghost of Tsushima 2 هنوز رسماً تأیید نشده است، بسیاری باور دارند که این اثر در حال توسعه است و اخیراً شایعۀ جدیدی حول آن منتشر شده است.

1401\11\19 07:51:22


Ghost of Tsushima 2 از ابتدا شامل حالت چندنفره خواهد بود

گیم فا/ علی‌رغم این‌که ساخت بازی Ghost of Tsushima 2 هنوز رسماً تأیید نشده است، بسیاری باور دارند که این اثر در حال توسعه است و اخیراً شایعۀ جدیدی حول آن منتشر شده است. تا به حال، خبر رسمی‌ای از ساخت این دنباله منتشر نشده است، اما شایعات و

گیم فا/ علی‌رغم این‌که ساخت بازی Ghost of Tsushima 2 هنوز رسماً تأیید نشده است، بسیاری باور دارند که این اثر در حال توسعه است و اخیراً شایعۀ جدیدی حول آن منتشر شده است.تا به حال، خبر رسمی‌ای از ساخت این دنباله منتشر نشده است، اما شایعات و گمانه‌زنی‌های زیادی حول توسعۀ آن وجود دارد.

گزارش جدیدی اشاره دارد که بازی بعدی این سری ممکن است به جای انتشار یک گسترش‌دهندۀ چندنفره، از همان ابتدا شامل بخش چندنفره باشد.اگر به خاطر داشته باشید، در نهایت بخش مولتی‌پلیر برای Ghost of Tsushima منتشر شد. در حالی که بازی اولیه شامل حالت چندنفره نمی‌شد، توسعه‌دهندگان گسترش‌دهندۀ چندنفره را با بخش Ghost of Tsushima: Legends منتشر کردند. اما هم‌اکنون شایعاتی مبنی بر وجود حالت چندنفره از همان ابتدای انتشار دنبالۀ این اثر منتشر شده است.

در گزارش اخیر رسانۀ Comicbook، اشاره شده که به‌تازگی دو آگهی شغلی با محوریت بخش مولتی‌پلیر از استودیوی ساکر پانچ منتشر شده است. در این آگهی شغلی، از توسعه‌دهندگان برای جایگاه طراح مراحل چندنفرۀ ارشد و طراح سیستم‌های چندنفرۀ ارشد دعوت به همکاری شده است.این آگهی استخدام جزئیاتی از اهداف نقش‌های مزبور را ذکر می‌کند. برای مثال، طراح مراحل ارشد یادشده قرار است در ساخت مراحلی که مبارزات چالش‌برانگیز و سازوکارهای مشارکتی را با محیط‌های زیبا و داستان‌های جذاب ترکیب می‌کند، همکاری کند.

اما متأسفانه در هیچ بخشی از این آگهی مشخص نشده که دقیقاً چه پروژه‌ای را در نظر دارد؛ با این حال، شایعۀ اخیر اشاره دارد که دنباله‌ای برای Ghost of Tsushima است.با وجود این‌که هیچ بیانیۀ رسمی‌ای حول Ghost of Tsushima 2 منتشر نشده است، اغلب طرفداران باور دارند که این عنوان در حال ساخت است. بازی اول توانست به موفقیت عظیمی دست پیدا کند، پس احتمالاً سازندگان اشتیاق زیادی برای ادامه‌دادن این آی‌پی دارند.بازی Ghost of Tsushima در حال حاضر برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد.نظر شما در این باره چیست؟. .


بازنشر از : آخرین خبر


کارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین