1402\05\23 21:27:20


زورگیری خشن از زنان مسن در تهران

رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری یک مرد جوان که از زنان مسن با تهدید سلاح سرد، زورگیری می کرد، خبر داد و گفت: متهم به 30 فقره زورگیری اعتراف کرد.

سردار محمد گودرزی در تشریح این خبر بیان داشت: بیست و دوم مرداد ماه عملیات کلانتری 121 سلیمانیه در حال گشت زنی در محدوده بلوار نبرد تهران بودند که به یک مرد جوان که به صورت پیاده، افراد گذری از پارک سهند را زاغ زنی می کرد، مشکوک و تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار می دهند.

وی گفت: متهم در همین حین به طرف خانم میانسالی حمله ور و با تهدید  سلاح سرد  از وی یک دستگاه تلفن همراه  زورگیری  و به سرعت از محل گریخت.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح مهار و اعلام مشخصات متهم به سایر گشت های انتظامی، متهم در یک عملیات منسجم و پلیسی  دستگیر  و در بررسی های بیشتر از متهم یک قبضه سلاح سرد و شش دستگاه تلفن همراهی که متهم قبل از دستگیری  سرقت  کرده بود کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: متهم 24 ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و 30 فقره سرقت مشابه معترف و اظهار داشت پس از سرقت و زورگیری تلفن همراه ، اموال مسروقه را به فرد معینی فروخته است.

سردار گودرزی در پایان با اشاره به سوابق متهم در امر سرقت و تحمل حبس در زندان خاطرنشان کرد : در این رابطه 15 شاکی که اکثر آنها خانم های مسن بودند شناسایی و دستگیری مالخر اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد.

.

.


بازنشر از : منبع: رکنا