1401\08\23 19:58:01


چگونه یک استایل شیک با بوت چلسی داشته باشیم؟

بوت‌های چلسی آن دسته از اکسسوری‌های همه‌کاره هستند که در عین راحتی، جذابیت زیادی به استایل شما می‌دهند

بوت‌های چلسی آن دسته از اکسسوری‌های همه‌کاره هستند که در عین راحتی، جذابیت زیادی به استایل شما می‌دهند. در ویدیوهای قبلی یک نیم‌بوت چلسی به شما معرفی کرده بودیم، بنابراین تصمیم گرفتیم در این ویدیو درباره‌ی انواع آن و روش‌های استایل کردن بوت چلسی را باهم بررسی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

همان‌طور که می‌دانید، بوت‌های چلسی شیک، راحت و متنوع هستند و شامل بوت‌های کلاسیک چرم و بوت‌های جیر می‌شوند. از این بوت‌ها در هر استایلی می‌توان استفاده کرد، حتی استایل‌های رسمی. برای موقعیت‌های نیمه‌رسمی و روزمره هم انتخابی عالی هستند.

مشکی، قهوه‌ای و خاکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها برای بوت‌های چلسی هستند. مشکی یک رنگ اصیل بوده و مختص استایل‌های رسمی است. برای موقعیت‌های نیمه‌رسمی بوت‌های قهوه‌ای انتخاب بسیار خوبی هستند. همچنین چرم برای موقعیت رسمی و جیر برای موقعیت نیمه‌رسمی بسیار مناسب است.

  • بررسی نیم‌بوت زنانه سولا؛ انتخابی شیک از جنس چرم طبیعی
  • قوانین منسوخ شده در دنیای مد که جالب است بدانید (قسمت اول)
  • چگونه کیفیت لباس را پیش از خرید تشخیص دهیم؟

روش و نحوه‌ی استایل کردن بوت چلسی به موقعیتی که می‌خواهید آن را بپوشید بستگی دارد؛ در مراسم رسمی از کت و شلوار یا کت و دامن استفاده کنید. خانم‌ها می‌توانند از دامن‌های کوتاه و شومیزهای حریر هم در این استایل‌ها استفاده کنند.

در موقعیت‌هایی که خیلی رسمی نیستند می‌توانید از شلوارهای جین اسکینی یا راسته استفاده کنید. شومیز یا پیراهن‌های یقه برگردان هم برای بالاتنه ترکیب بسیار خوبی را ایجاد می‌کنند. آقایان می‌توانند از تک کت هم استفاده کنند.

برای استایل‌های روزمره شما دست بازتری دارید و می‌توانید از رنگ‌های متنوع و جیغ هم استفاده کنید. همچنین شلوارهای بوت‌کات و مام‌استایل هم در این استایل‌ها بسیار مناسب هستند. نکته‌ی مهم درباره‌ی استایل کردن بوت چلسی این است که هرگز شلوار را داخل بوت قرار ندهید؛ شلوار باید بالای قسمت نیم‌بوت شما قرار بگیرد.

برای بررسی کامل‌تر و آشنایی دقیق‌تر با انواع بوت‌های چلسی و نحوه‌ی استایل کردن آن‌ها، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

/*/
بازنشر از : digimag