اکنون چری یک برند جدید با نام جائکو (Jaecoo) را به ثبت رسانده و جدیدترین محصول آن یعنی جائکو 7 همان دیسکاوری 06 است با این تفاوت که قسمت جلوپنجره، حروف برند و بافت این بخش تغییرات

1402\06\16 21:38:13


جائکو 7 معرفی شاسی بلند جدید چری تصاویر

اکنون چری یک برند جدید با نام جائکو (Jaecoo) را به ثبت رسانده و جدیدترین محصول آن یعنی جائکو 7 همان دیسکاوری 06 است با این تفاوت که قسمت جلوپنجره، حروف برند و بافت این بخش تغییراتی داشته است.

تولد برندهای مختلف در صنعت خودرو چین اصلا مورد عجیبی نیست و حتی یک ویژگی اصلی در این بخش برای چینی ها محسوب می شود.

برندهایی که ممکن است در لحظه تغییر نام هم بدهند، فعالیت شان متوقف شود و یا اینکه خود به چند زیرمجموعه جدید تقسیم شوند!

به هر ترتیب این رویدادها در صنعت خودرو چین پرسابقه و کاملا عادی است!

اگر پیگیر مطالب گروه خودرو عصر ایران باشید، احتمالا مدتی قبل معرفی شاسی بلند  دیسکاوری 06  را مشاهده کرده اید که جزئیاتش  اینجا  در دسترس قرار دارد.

دیسکاوری 06  شاسی بلند کامپکت گروه  چری  است که با چهره ای جذاب و امروزی معرفی و البته در تصاویر اولیه با لوگوی  چری  رونمایی شد.

اما اکنون  چری  یک برند جدید با نام  جائکو (Jaecoo)  را به ثبت رسانده و جدیدترین محصول آن یعنی  جائکو 7  همان  دیسکاوری 06  است با این تفاوت که قسمت جلوپنجره، حروف برند و بافت این بخش تغییراتی داشته است. 

در قسمت بالای تصویر چری دیسکاوری 06 یا اکسپلورر 06 را مشاهده می کنید و در قسمت پایین جائکو 7 قرار دارد

(+عکس)

نمای عقب محصول نیز تغییراتی در برند جائکو دارد که در تصویر زیر مشخص است

(+عکس)

جائکو  اندیشه حضور در بازارهای مختلف از فیلیپین و آفریقای جنوبی گرفته تا انگلیس را در سر دارد.

جالب آنکه این شاسی بلند با نام  اکسپلورر 06  هم شناسایی می شود که تا اینجا می شود 3 نام مختلف!

تبلیغات
لاینر و چراغ خطی لاله زار
لاینر و چراغ خطی لاله زار

چراغ خطی و لاین نوری لاله زار ارائه چراغ خطی و لاینر برند های 4m فورام اکووات داتیس افراتاب شعاع الکتریک شعاع پارس توس بروکس شیله مازی نور و ستاره شمال در بازار لاله زار است

برای اشاره به ویژگی های این محصول نگاهی به اطلاعاتی می کنیم که در مطلب معرفی دیسکاوری 06 نیز مورد اشاره قرار گرفته است:

شیب سقف و همچنین خط شانه دیسکاوری 06 به علاوه شکل طراحی ستون آخر کدهای زیادی از لندروور دیسکاوری و همچنین  رنجروور ایوک ال  را همراه خود دارد. در قسمت عقب نیز چراغ های اصلی خطی و یکپارچه هستند و گرافیک داخلی آن ها نیز دقیقا مشابه قسمت دماغه است.

اما داخل کابین، یک محیط تقریبا مینیمال با دریچه های سیستم تهویه که ما را به یاد ماشین های آمریکایی می اندازد. نمایشگر اصلی تنظیمات سیستم سرگرمی 13.2 اینچی، نمایشگر دیجیتال اطلاعات کیلومتر و عناصر کرومی شرایط جذابی را پیش روی بیننده قرار می دهند.

سیستم صوتی سونی با 8 بلندگو، سانروف پانورامیک 1.1 متر مربعی، سیستم هوشمند بهبود هوای کابین، نمایشگر هداپ، دوربین پانوراما 540 درجه، دستیار رانندگی هوشمند، نورپردازی داخلی 69 رنگ و...

از دیگر امکانات دیسکاوری 06 هستند.

جائکو 7  از منظر ابعاد برابر با 4538 میلیمتر در طول، 1898 میلیمتر در عرض و 1680 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز 2672 میلیمتر است.

زاویه ورود 21 درجه و زاویه خروج 29 درجه است. فاصله خودرو از سطح زمین 200 میلیمتر محاسبه شده است که شرایط بهتری برای عبور از مسیرهای ناهموار را فراهم می کند.

در بخش پیشرانه، چری  جائکو 7  مجهز به تپنده 1.6 لیتری توربوشارژ با 197 اسب بخار  خروجی و 290 نیوتن متر گشتاور است.

این مجموعه با جعبه دنده 7 سرعته دوکلاچه هماهنگ می شود. سامانه تمام چرخ محرک به عنوان آپشن قابل ارائه است.

گفته می شود این خودرو در بازار انگلیس کمتر از 25 هزار پوند قیمت خواهد داشت.

خبرهای مربوط به  جائکو  زمانی جالب تر می شود که صحبت هایی از حضور این شاسی بلند در بازار ایران نیز به گوش می رسد. اطلاعات دقیق و رسمی در این رابطه هنوز ارائه نشده است.

جائکو 7

جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7جائکو 7
 
.

.


بازنشر از : منبع: عصر ایران


تولید کارتن و سفارش کارتن