1401\05\30 20:51:14


ریزش گسترده قیمت ها در بازار خودرو

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت خودروهای پژو، دنا و کوییک در ۲۴ ساعت گذشته است.

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از تداوم ریزش قیمت‌ها در این بازار در ۲۴ ساعت گذشته است به طوری که در بین خودروهای پژو موجود در بازار پژو پارس مدل ۱۴۰۰ از ۳۶۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۵۶ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و ۳۶۷ میلیون تومان قیمت خورده است.

پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸ نیز از یک میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به یک میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۲۰ میلیون تومان ارزان شده است و یک میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

در بین خودروهای کوییک نیز این کاهش قیمت‌ها مشهود است به طوری که کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ از ۲۰۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۹۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۱۹۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۹۲ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای دنا نیز ریزش قیمت‌ها اتفاق افتاده است به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ از ۴۰۳ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۰۰ میلیون تومان رسیده است و دنا توربو پلاس دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ نیز از ۴۶۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۶۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار خودرو/ پژو ۲۰ میلیون تومان ریخت

 

.

.


بازنشر از : منبع: خبر آنلای