شیوع کرونا آمار کرونا ویروس کرونا کاشان - رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی کاشان گفت: چهار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارست

1401\07\15 19:26:12


۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند

کاشان - رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی کاشان گفت: چهار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، کورش ساکی پیش از ظهر جمعه با اشاره به مراجعه ۴۲۶ هزار و ۹۸۳ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۲۱ هزار و ۳۴۱ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیماری بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان و آران و بیدگل بستری نشده است. رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیمار جدیدی به شکل موقت در کاشان بستری نشده است. وی افزود: در مجموع دو شهرستان هیچ بیماری در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری نشده است.

ساکی خاطرنشان کرد: در مجموع در دو شهرستان، چهار بیمار بستری هستند که از این بین یک نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و سه نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند. وی بیان کرد: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیماری بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست نداده است. رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، هیچ بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان شناسایی نشده است.

وی در ارتباط با میزان تزریق واکسن در کاشان نیز گفت: تاکنون حدود ۷۹ درصد از شهروندان بالای پنج سال منطقه کاشان دز اول، حدود ۷۲ درصد نیز دز دوم و حدود ۳۷ درصد از شهروندان بالای ۱۸ سال نیز دز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.. .


بازنشر از : مهر

شیوع کرونا

آمار کرونا

ویروس کرونا


تعمیر پکیج دیواری