آمار کرونا شیوع کرونا دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اصفهان- ۹۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در مراکز در

1401\06\30 18:28:15


۹۸ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد . فوت یک نفر

اصفهان- ۹۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۲۹ شهریور ماه تا امروز ۳۰ شهریور ماه تعداد ۵۱۸ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۹۸ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۴۵ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز ۱۸۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۲۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند. همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۲۶ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند. در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته ۶ فوتی کرونا ثبت شده که سه نفر قطعی و سه نفر مشکوک به کرونا بوده است.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۵۴۴ هزار و ۹۹ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۵۱۴ هزار و ۵۵۴ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند. از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۸۸۷ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۹۷۵ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۹۱۲ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند. ۱۴۶ هزار و ۶۱۱ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند..

.


بازنشر از : مهر

آمار کرونا

شیوع کرونا

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان


نمایندگی زومر - جک پارکینگ زومر - ریموت زومر