1401\06\01 01:50:20


آمریکا: به محض تکمیل رایزنی‌ها پاسخ ایران را می‌دهیم

ایرنا/ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در حالیکه حدود یک هفته از پاسخ ایران به نظرات پیشنهادی اتحادیه اروپا می گذارد، و مذاکرات وین در انتظار پاسخ واشنگتن است، اعلام کرد: به محض تکمیل رایزنی ها پاسخ ایران را می دهیم. ند پرایس عصر دوشنبه به وقت محلی در نشستی خبر

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در حالیکه حدود یک هفته از پاسخ ایران به نظرات پیشنهادی اتحادیه اروپا می گذارد، و مذاکرات وین در انتظار پاسخ واشنگتن است، اعلام کرد: به محض تکمیل رایزنی ها پاسخ ایران را می دهیم.ند پرایس عصر دوشنبه به وقت محلی در نشستی خبری در توجیه تعلل کشورش برای پاسخ به نظرات ایران مدعی شد: ایران با چندین نظر پاسخ داده است.

به این دلیل است که بررسی این نظرات و تعیین یک پاسخ از سوی ما،  مدتی زمان برده است. ما با جدیت درحال بررسی این نظرات هستیم.این مقام آمریکایی در عین حال مدعی شد می‌توانم تضمین دهم که حتی یک روز بیش از زمان لازم برای ارائه پاسخ به اتحادیه اروپا، وقت را از دست ندهیم.وی ادامه داد تا جایی که امکان دارد به سرعت، اصولی و با دقت درحال آماده سازی یک پاسخ کامل هستیم. این پاسخ، بازخورد ایران را در خود جای می دهد و ما به سرعت آن را ارائه خواهیم کرد.سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اضافه کرد، هنوز موضوعات مهم و  برخی مسایل، باقی مانده و حل نشده اند که باید حل و فصل و برخی شکاف‌ها و اختلافات نیز برطرف شوند..

.


بازنشر از : آخرین خبر