1401\10\12 08:58:55


حضور اژه ای بر سر مزار حاج قاسم. دیدار با خانواده شهید در بیت الزهرا(س)

در آستانه سومین سالگرد شهادت سردار رشید و پرافتخار اسلام‌ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ساعتی پیش حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه وارد استان کرمان شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، در آستانه سومین سالگرد شهادت سردار رشید و پرافتخار اسلام‌، سیدالشهدای محور مقاومت‌، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ساعتی پیش حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه وارد استان کرمان شد.

رئیس دستگاه قضا در ابتدای سفر خود به کرمان، در بیت‌الزهرا (س) - منزل شخصی شهید سلیمانی که حاج قاسم آن را وقف برگزاری مجالس عزای حضرت فاطمه (س) کرده است - حضور یافت و با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفتگو کرد. حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در این دیدار ضمن قدردانی از فداکاری و ایثارگری‌های خانواده شهید سلیمانی اظهار کرد: یقیناً در نتیجه‌بخش بودن زحمات و تلاش‌های سردار عزیز ما حاج قاسم سلیمانی، همکاری‌های خانواده محترم این شهید والامقام نقش بسزایی داشت‌. رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه هنوز برخی‌ها شهادت حاج قاسم و این موضوع که دیگر این شهید گرانقدر در میان آنها حضور ندارد را نمی‌توانند باور کنند، گفت: در زمان حیات دنیوی شهید سلیمانی دو مرتبه خطاب به ایشان گفتم که از صمیم قلب از خدا می‌خواهم تمام عمرم را یک لحظه کند و آن یک لحظه را به وجود شما اضافه کند.

رئیس دستگاه قضا همچنین با حضور در گلزار شهدای کرمان، بعد از قرائت فاتحه و نثار گل، به مقام شامخ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای آرمیده در این گلزار ادای احترام کرد و با آرمان‌های بلند امام راحل (ه) و شهدای گلگون کفن تجدید پیمان نمود. برنامه اصلی سفر رئیس قوه قضائیه به استان کرمان، حضور در مراسم سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است.. .


بازنشر از : مهر

دومین سالگرد شهید قاسم سلیمانی

کرمان

غلامحسین محسنی اژه ای