1403\03\06 08:34:08


رشیدی کوچی: کسانی که مخالف برجام روحانی بودند، با برجام رئیسی که شل و ول تر بود موافق شدند

رشیدی کوچی: کسانی که مخالف برجام روحانی بودند، با برجام رئیسی که شل و ول تر بود موافق شدند مجلسجلال رشیدی‌کوچی، نماینده مرودشت در دوره یازدهم مجلس ( از منتقدان دولت سیزدهم و برخی از مصوبات مجلس یازدهم ) به بررسی فعالیت و عملکرد ۴ ساله یازدهمین دوره از پارلمان کشور پرداخت

به گزارش خبرآنلاین او در مصاحبه با روزنامه هم میهن نکاتی را مطرح کرده که بخشهایی از آن را می خوانید: *من نقاط قوت مجلس یازدهم را نسبت به برخی مجالس زیاد می‌بینم چون قوانین خوبی را تصویب کردیم.

رتبه‌بندی فرهنگیان، واردات خودرو، تسهیل صدور مجوز کسب‌وکار، قانون راهبردی (که مورد تایید مقام معظم رهبری هم قرار گرفت)، قانون حمایت از مقابله با فساد و سوت‌زنی، افزایش حقوق سربازان و... قوانینی بود که در این دوره از مجلس تصویب شد. از سوی دیگر با تمام اتفاقاتی که رخ داد در این مجلس قانون شفافیت تصویب شد و هیئت عالی نظارت در مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز آن را تصویب کردند.

تبلیغات
دیتیلینگ خودرو در کرج
دیتیلینگ خودرو در کرج

کارن دیتیلینگ کرج ارائه خدمات دیتیلینگ خودرو در جهانشهر، عظیمیه، آزادگان، بلوار مطهری، مهرشهر، گوهردشت می باشد.صافکاری بدون رنگ PDR خودرو، صفرشویی و شیشه دودی - دیتیلینگ خودرو در کرج - صفرشویی - خودرو

*اما ضعف این مجلس به جنبه نظارتی آن برمی‌گردد. این مجلس می‌توانست نظارت دقیق‌تر، بی‌تعارف‌تر و بی‌رودربایستی داشته باشد. درست است که در این دوره از مجلس سوال، تذکر و حتی استیضاح داشتیم اما جا داشت سوالات و استیضاح‌های دیگری هم داشته باشیم.

نقطه ضعف بزرگتر این مجلس که در دوره بعد خود را بیشتر نشان می‌دهد، حاشیه‌هایی است که از درون مجلس برای نمایندگان به‌وجود می‌آمد.. .


بازنشر از : خبرآنلاین

برجام توافق هسته ای ایران

طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی

لایحه عفاف و حجاب