سیدابراهیم رئیسی دولت سیزدهم مجلس یازدهم اصلاح طلبان اصولگرایان عضو هیات رییسه مجلس : رئیسی ، پدری دلسوز و مقتدر برای خانواده بزرگ ایرانی است

1401\07\07 16:11:11


عضو هیات رییسه مجلس : رئیسی ، پدری دلسوز و مقتدر برای خانواده بزرگ ایرانی است

عضو هیات رییسه مجلس : رئیسی ، پدری دلسوز و مقتدر برای خانواده بزرگ ایرانی است مجلسایسنا نوشت: امیرآبادی اظهار کرد: صحبت‌های رئیس جمهور با هوشمندی در راستای ایجاد وحدت و یکپارچگی و پرهیز از به رسمیت شناختن هرگون

احمد امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به گفت‌وگوی تلویزیونی رئیس جمهوری در شامگاه ۶ مهر، در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «‌سیاست دشمن، قطبی سازی جامعه و ایجاد چند دستگی و اختلاف در جامعه است.

صحبت‌های رئیس جمهور با هوشمندی در راستای ایجاد وحدت و یکپارچگی و پرهیز از به رسمیت شناختن هرگونه اختلاف و دودستگی اجتماعی بود. مانند پدری دلسوز و مقتدر برای خانواده بزرگ ایرانی. برای ضد انقلاب و آشوبگران و رسانه‌های دشمن خارجی هم پیام اقتدار و شکست ناپذیری داشت.

آمادگی برای ایجاد بسترهای قانونی برای اعتراض قانونی در کشور و امکان تجدیدنظر و اصلاح شیوه فعلی گشت ارشاد هم دو خبر جدید صحبت‌های رئیس جمهور بود.» بیشتر بخوانید: تفاوت اعتراضات کنونی با آبان ۹۸ ار نگاه رئیس دفتر روحانی. .


بازنشر از : خبرآنلاین

سیدابراهیم رئیسی

دولت سیزدهم

مجلس یازدهم

اصلاح طلبان

اصولگرایان


تعمیر پکیج دیواری