1401\06\01 11:05:29


فرصت دو ماهه ارائه لایحه تفکیک وزارت صمت رو به اتمام است

رئیس فراکسیون کارگری مجلس گفت: مهلت دو ماهه مجلس به دولت برای ارائه لایحه تفکیک وزارت صمت چند روز دیگر تمام می‌شود و هنوز خبری از ارائه این لایحه نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، علی بابایی کارنامی صبح امروز (سه شنبه اول شهریورماه) در صحن علنی مجلس در تذکری شفاهی اظهار داشت: بیست و چهارم مهلت مقرر معرفی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

کارگران و واحدهای تولیدی کشور این روزها اوضاع خوبی ندارند. به عنوان رئیس فراکسیون کارگری می گویم در برخی از موارد شرایط خوبی در بخش تولید نداریم. وی تصریح کرد: بسیاری از واحدهای تولیدی هستند که باید وزیری مقتدر به سراغ رفع مشکلات مردم در آنها برود و برای آنها تعیین تکلیف کند.

از رئیس جمهور می‌خواهم هرچه سریع‌تر به این موضوع رسیدگی کند. رئیس فراکسیون کارگری مجلس در ادامه خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آقای قالیباف! برای استیضاح وزیر صمت، شما گفتید ظرف دو ماه دیگر تکلیف تفکیک این وزارتخانه مشخص خواهد شد و ما به احترام شما کوتاه آمدیم و حرفی نزدیم. بابایی کارنامی گفت: مهلت دوماهه برای تعیین تکلیف در مورد وزارت صمت چند روز دیگر تمام می‌شود و هنوز خبری از لایحه تفکیک این وزارتخانه نیست.

وی با تأکید بر ضرورت رسیدگی هرچه سریع‌تر به موضوع تفکیک وزارت صمت، خاطرنشان کرد: امید است با تدبیر شما و در مسیر همراهی رؤسای قوای مقننه و مجریه بتوانیم کشور را به خوبی اداره کنیم.. .


بازنشر از : مهر

فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی

علی بابایی کارنامی

صحن مجلس