1402\05\23 19:29:10


نماینده مجلس: وزیر ارتباطات درباره درآمد چند میلیاردی فروش فیلترشکن‌ها توضیح دهد

نماینده مجلس: وزیر ارتباطات درباره درآمد چند میلیاردی فروش فیلترشکن‌ها توضیح دهد مجلسایسنا نوشت:یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: فضای بی‌در و پیکر مجازی ایمان، اعتقاد و امنیت روانی جامعه را مورد هجوم قرار داده است.

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: فضای بی‌در و پیکر مجازی ایمان، اعتقاد و امنیت روانی جامعه را مورد هجوم قرار داده است.

علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: در آمریکا ۲۱۷ قانون برای مدیریت فضای مجازی وجود دارد. در فرانسه تصویب شد اگر کسی مطلبی خلاف در فضای مجازی منتشر کند ۴۸ ساعت فرصت برای اصلاح آن دارد. همچنین در انگلستان مصوب شد دولت اختیار تنظیم محتوای فضای مجازی دارد.

تبلیغات
مشاوره خدمات مالیاتی
مشاوره خدمات مالیاتی

گروه مشاوره و توسعه مدیریت تیارا ارائه خدمات مالیاتی تنظیم و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده - تنظیم و ارسال معاملات فصلی- تنظیم اسناد مربوط به دفاتر کانونی- تحریر دفاتر قانونی- تنظیم اظهارنامه مالیاتی (سالانه)- شرکت در جلسات رسیدگی مالیاتی- تنظیم لوایح دفاعیه جهت اعتراض به برگ تشخیص های مالیاتی - صادره و شرکت در هیات های حل اختلاف به کسب و کارها

سوال من این است ما چرا حداقل یک دهم قوانین موجود در کشورهای غربی برای مدیریت فضای مجازی نداریم؟ این فضای بی‌در و پیکر مجازی ایمان، اعتقاد و امنیت روانی جامعه را مورد هجوم قرار داده است. سلیمی با در تذکر دیگری با اشاره به تصویب قانون اختصاص ۲۷ صدم درصد از منابع مالیاتی به وزارت ورزش بیان کرد: این منابع در چه حوزه‌ای هزینه شده است؛ گزارشات درستی به ما نرسیده است. این نماینده مجلس همچنین از دستگاه‌های ذیربط خواستار رسیدگی به موضوع مطرح شده درباره صحت آزمون خلبانی ‌داماد رئیس جمهور سابق و اراده گزارش به مردم شد و بر اهمیت جان مردم تاکید کرد.

وی بر لزوم توضیح وزیر ارتباطات درباره درآمد چند میلیاردی ناشی از فروش فیلترشکن‌ها تاکید کرد. بیشتر بخوانید: تحقیق و تفحص از فیلترشکن‌های پولی در مجلس کلید خورد ۲۱۶۲۱۷. .


بازنشر از : خبرآنلاین

مجلس یازدهم

فیلترینگ

عیسی زارع پور