آخرین خبر/ شرکت معروف آمازون با راه‌اندازی پلتفرم «آمازون پرایم» درصدد ایفای نقشی مهم در دنیای سریال و سرگرمی و رقابت با HBO و نتفلیکس است. برای همین سریال &laqu

1402\06\16 22:39:28


«چرخ زمان» سریال حماسی و پرهزینه آمازون را با دوبله اختصاصی ببینید

آخرین خبر/ شرکت معروف آمازون با راه‌اندازی پلتفرم «آمازون پرایم» درصدد ایفای نقشی مهم در دنیای سریال و سرگرمی و رقابت با HBO و نتفلیکس است. برای همین سریال «چرخ زمان» را براساس رمان معروف رابرت جردن تولید کرد، سریالی در ژانر فانتزی و حماسی با دکورهای عظیم و پرهزینه، گریم و طراحی صحنه با شکوه و البته داستانی جذاب درباره دنیایی باستانی که نیروهای تاریکی بر آن سلطه پیدا کرده‌اند.

شرکت معروف آمازون با راه‌اندازی پلتفرم «آمازون پرایم» درصدد ایفای نقشی مهم در دنیای سریال و سرگرمی و رقابت با HBO و نتفلیکس است.

برای همین سریال «چرخ زمان» را براساس رمان معروف رابرت جردن تولید کرد، سریالی در ژانر فانتزی و حماسی با دکورهای عظیم و پرهزینه، گریم و طراحی صحنه با شکوه و البته داستانی جذاب درباره دنیایی باستانی که نیروهای تاریکی بر آن سلطه پیدا کرده‌اند. فقط یک نفر قدرت مقابله با تاریکی را دارد اما پیشگویی‌ها فقط زمان تولد او را مشخص کرده‌اند. موارین بانویی است که یک سازمان مخفی برای مقابله با تاریکی دارد و می‌خواهد قبل از آن‌که نیروهای شر بتوانند ناجی بشریت را پیدا کنند او را بیابد و برای جنگی بزرگ آماده کند.

رزمند پایک بازیگری که با فیلم «خشم تایتان‌ها» به شهرت رسید و آلوارو مورته بازیگر نقش پروفسور در سریال «سرقت پول» جزو بازیگر اصلی این سریال با شکوه هستند که برای اولین بار هر دو فصلش را می‌توانید بدون نیاز به خرید اشتراک، با نت همراه از لینک زیر تماشا کنید و لذت ببرید.>>> برای تماشای سریال با دوبله اختصاصی کلیک کنیداین پیشنهادها را هم از دست ندهید: بازار دوئل دیدنی پلیس با سارقان طلای بادآورده 1402/06/15 - 22:00کلاسیک تایم: «بازی» فیلمی با معماهای دلهره‌آور 1402/06/15 - 21:00«زندگی‌‌های پیشین»؛ عاشقانه‌‌ای آرام و لطیف 1402/06/14 - 22:00..... .


بازنشر از : آخرین خبر


نمایندگی زومر - جک پارکینگ زومر - ریموت زومر