وزارت صنعت ، معدن و تجارت نمایشگاه بین المللی تهران اسباب بازی ایرانی بخش تخصصی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ماد

1401\11\01 19:13:16


دوازدهمین نمایشگاه مادر، کودک و نوزاد برگزار می‌شود

بخش تخصصی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، کودک و نوزاد به اسباب بازی اختصاص دارد که از تولیدکنندگان محصولات کودک و اسباب بازی برای حضور در این نمایشگاه دعوت شده است.

«دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، کودک و نوزاد» روزهای دوم تا پنجم اسفند در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و بخش تخصصی این نمایشگاه به اسباب‌بازی اختصاص دارد.

این نمایشگاه توسط شرکت «میلاد نور» به‌عنوان کارگزار رسمی سازمان توسعه تجارت و در سه بخش جداگانه «بهداشتی و درمان»، «لوازم سیسمونی» ازجمله ملزومات اتاق خواب و پوشاک نوزاد و کودک و همچنین «اسباب بازی کودک» با رویکرد تخصصی و صادراتی در سالن‌های جداگانه نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

بر این اساس برگزارکنندگان نمایشگاه از تمامی تولیدکنندگان و فعالان عرصه تولید محصولات کودک و اسباب‌بازی برای شرکت در این نمایشگاه فرهنگی، تجاری و بازرگانی دعوت کرده‌اند.

بخش تخصصی اسباب‌بازی امسال با نظارت «دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی» و با هدف حمایت از تولیدکنندگان و ایجاد زمینه‌ای برای گسترش ارتباط‌های تجاری تولیدکنندگان ایرانی با بازارهای بین‌المللی و ایجاد بسترهای صادراتی برای حضور در نمایشگاه‌های خارج از کشور برگزار خواهد شد.

بر همین اساس دبیرخانه «دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، کودک، نوزاد»(MBC) و «بخش تخصصی اسباب‌بازی» امسال برنامه‌ها، کارگاه‌ها و نشست‌های ویژه‌ای را برای این رویداد حوزه کودک تدارک دیده است که از آن جمله می‌توان به برگزاری نشست‌های تخصصی با مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تسهیل روابط تولیدکنندگان و بخش خصوصی، «سازمان مالکیت معنوی» با محوریت چگونگی ثبت طرح‌های صنعتی و نشست و گفت‌وگو با مسئولان و کارشناسان در حوزه دریافت «ایران کد» اشاره کرد.

همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی از جمله کارگاه ITC توسط نمایندگان مستقر در «سازمان توسعه تجارت»، کارگاه ویژه «دریافت استانداردهای بین‌المللی» و «کارگاه آشنایی با اصول بیمه و مالیات در فرآیندهای تولید و صادرات» از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه در روزهای نخست اسفند ۱۴۰۱ است.

در همین حال از مسئولان مختلف وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌هایی که در ارتقای کیفیت محصولات و تسهیل فرآیند صادرات نقش دارند و هیأت‌های تجاری کشورهای همسایه برای بازدید از این نمایشگاه دعوت به‌عمل آمده است.

دبیرخانه «دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، کودک و نوزاد» به‌منظور رزرو فضای نمایشگاهی از تمامی تولیدکنندگان و فعالان صنایع مرتبط با محصولات کودک، نوزاد و اسباب‌بازی دعوت کرده است به نشانی اینترنتی expo.miladfair.ir/mbc مراجعه و در این نمایشگاه ثبت‌نام کنند.

شرکت نمایشگاهی میلاد نور این نمایشگاه را با همکاری «سازمان توسعه تجارت ایران»، «صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری» و «دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی» با هدف حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و خلاق با توجه به شعار سال ۱۴۰۱ - تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین- برگزار می‌کند.

«دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، کودک و نوزاد» روزهای دوم تا پنجم اسفند ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.


بازنشر از : مهر

وزارت صنعت ، معدن و تجارت

نمایشگاه بین المللی تهران

اسباب بازی ایرانی

بخش تخصصی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، کودک و نوزاد به اسباب بازی اختصاص دارد که از تولیدکنندگان محصولات کودک و اسباب بازی برای حضور در این نمایشگاه دعوت شده است.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز

لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است. انواع چراغ روکار, توکار سقفی پنل و ریلی و تزئینی پروژکتور و والواشر, جراغ دکوراتیو و ریسه ال ای دی LED چراغ های COB و SMD, کلید و پریز, سیم و کابل و جعبه فیوز و کلید مینیاتوری, چراغ های سنسوردار, چراغ های مگنتی و مولتی ترک و چراغ های صنعتی و کارگاهی.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز - لاله زار - لاله‌زار - برق ساختمان

برق و روشنایی لاله زار