1403\04\20 12:06:05


نمایشگاه ماه تشنه در موزه کانون پرورش فکری برپا می‌شود

به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین(ع) نمایشگاه «ماه تشنه» در موزه ملی هنر و ادبیات کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپامی‌شود.

نمایشگاه «ماه تشنه» به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) در موزه ملی هنر و ادبیات کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

این نمایشگاه به سیر تصویرگری کتاب کودک و نوجوان با داستان‌هایی درباره‌ی وقایع عاشورا در طول سال‌های فعالیت کانون پرورش فکری پرداخته است. آثار بر اساس تاریخ خلق اثر و با توجه به سیر تصویرگری کتاب‌های مذهبی در دهه‌های مختلف و از هنرمندان پیشکسوت تا هنرمندان جوان انتخاب و به نمایش در آمده و به نوعی نگاهی تحلیلی به موضوع دارد. نمایشگاه «ماه تشنه» ۵۰ اثر از هنرمندانی چون پرویز اقبالی، سعید رزاقی، پرویز حاصلی، عبدالله حاجیوند، سیدکمال طباطبایی، مریم حسن‌نژاد، بنفشه احمدزاده و علی خدایی را مربوط به کتاب‌های کانون با نام‌های «یک اسب و دو سوار»، «نگاهی به سرخی آتش»، «آن شب آن سردار»، «جدایی»، «فصل خون مهتاب»، «آسمان خون گریه کن»، «پدر، عشق، پسر» و… به نمایش گذاشته شده است.

تبلیغات
خرید اینترنتی لباس بچه
فروشگاه اینترنتی دُرین کیدز فروش اینترنتی لباس کودک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .
# کودک - # بچه - # فروش اینترنتی لباس بچه

علاقه‌مندان می‌توانند از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۸ تا ۱۶ برای بازدید از این نمایشگاه به نشانی خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون، موزه ملی هنر و ادبیات کودک مراجعه کنند. موزه ملی هنر و ادبیات کودک و نوجوان زیر مجموعه مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.. .


بازنشر از : مهر

کتاب کودک و نوجوان

علی خدایی

سید کمال طباطبایی

عاشورا