1401\09\08 19:10:29


کمدی سیاهی که بسیاری آن را جذاب ترین فیلم تاریخ می دانند!

روزیاتو/ کمدی سیاه «منو» (The Menu) به کارگردانی مارک مایلود، که کارگردانی اپیزودهایی از سریال محبوب «بازی تاج و تخت» و سریال «جانشینی» را به عهده داشت با بازی رالف فاینز هیجان تازه ای را در میان طرفداران غذا و فیلم برا

روزیاتو/ کمدی سیاه «منو» (The Menu) به کارگردانی مارک مایلود، که کارگردانی اپیزودهایی از سریال محبوب «بازی تاج و تخت» و سریال «جانشینی» را به عهده داشت با بازی رالف فاینز هیجان تازه ای را در میان طرفداران غذا و فیلم برانگیخته است؛ به طوری که برخی مخاطبان این فیلم را جذاب ترین فیلم ساخته شده تا به امروز می دانند.ماجرای فیلم ترسناک «منو» درباره آشپزی که برای اولین بار در ۱۸ نوامبر اکران شد، در یک رستوران مجلل به نام «هاثورن» (Hawthorne) می گذرد.

رستورانی که مهمانان باید برای هر وعده غذایی ۱,۲۵۰ دلار بپردازند و برای رسیدن به سالن غذاخوری که در جزیره ای خصوصی قرار دارد، باید سوار قایق شوند.در این فیلم، سرآشپز مشهور، جولیان اسلوویک با بازی فاینز، غذاهای مجللی را برای ۱۲ مهمان اختصاصی آماده کرده است.اما در ادامه این رستوران لوکس به یک کابوس تبدیل می شود و میهمانان متوجه می شوند که در حال مبارزه برای زندگی خود هستند. در ادامه مشخص می شود که کل شام ترفندی سرآشپز اسلوویک بود تا از افرادی که معتقد است در از دست دادن اشتیاق او به آشپزی نقش داشته اند، انتقام بگیرد.مهمانان یک به یک در زنجیره‌ای از رویدادهای وحشتناک اما خنده‌دار کشته می شوند که این روند مخاطب را میخکوب می کند.در میان مهمانان یک زوج جوان به نام مارگوت و تایلر وجود دارد که توسط آنیا تیلور جوی و نیکلاس هولت به تصویر کشیده شده است. مارگوت، که در ابتدا قرار نبود به رستوران بیاید، اما در آخرین لحظه به نامزد خوش خوراکش می پیوندد، تحت تاثیر قرار می گیرد.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

از آنجایی که حضور مارگوت در این مراسم شام خونین، برنامه ریزی نشده بود، سرآشپز اسلوویک به او این انتخاب را می دهد که یا یا بقیه مهمانان بمیرد یا به او و کارکنانش بپیوندد.پس از آغاز اکران فیلم، مردم به سرعت به توییتر هجوم آوردند تا نظرات خود را در مورد این فیلم هیجان انگیز به اشتراک بگذارند. تقریبا همه مخاطبان دیدن این فیلم را تجربه ای هیجان انگیز و لذت بخش دانستند و مفهوم اصلی آن را ستایش کردند. در صحنه از این فیلم، سرآشپز اسلوویک برای مارگوت چیزبرگر خوشمزه ای درست می کند و این صحنه باعث شد که بسیاری از تماشاچیان پس از ترک سالن هوس چیزبرگر کنند.به نظر می رسد، سر آشپز فرانسوی دومینیک کرن و دیوید گلب، خالق برنامه «میز سرآشپز» نتفلیکس، در واقع با تیم سازنده فیلم همکاری کرده اند تا به ساخت غذای خوشمزه ای که در فیلم نمایش داده می شود، کمک کنند.

علاوه بر این، فاینز گفت که دومینیک او را در مورد رفتار یک سرآشپز راهنمایی کرده است. جان بنهاس، سرآشپز ساکن جورجیا، پشت چیزبرگر وسوسه کننده پایان فیلم بود.در این فیلم همچنین هونگ چاو، جانت مک‌تیر، پل آدلستین، جان لگوئیزامو، ایمی کاره‌رو، رید برنی و جودیت لایت ایفای نقش کرده اند.این کمدی ترسناک در بین منتقدان نیز محبوب بوده است و در حال حاضر امتیاز ۸۹ درصد از منتقدان و ۷۷ درصد از مخاطبان در «راتن تومیتوز» (Rotten Tomatoes) را به خود اختصاص داده است.. .


بازنشر از : آخرین خبر