ورزش 3/ مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال معمولا برای تماشای مسابقات به ورزشگاه نرود. او در زمان مدیریت در باشگاه‌های دیگر نیز علاقه‌ای به حضور در ورزشگاه نداشت و در

1401\07\15 20:41:01


آجورلو بالاخره در ورزشگاه آفتابی شد

ورزش 3/ مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال معمولا برای تماشای مسابقات به ورزشگاه نرود. او در زمان مدیریت در باشگاه‌های دیگر نیز علاقه‌ای به حضور در ورزشگاه نداشت و در استقلال نیز این رویه را در پیش گرفته بود.

مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال معمولا برای تماشای مسابقات به ورزشگاه نرود.

او در زمان مدیریت در باشگاه‌های دیگر نیز علاقه‌ای به حضور در ورزشگاه نداشت و در استقلال نیز این رویه را در پیش گرفته بود.مدیرعامل باشگاه استقلال اما امروز بعد از مدتی طولانی برای بازی با فولاد به ورزشگاه آزادی رفت و از نزدیک نظاره گر کار بازیکنان و کادرفنی شد. آجورلو البته به جایگاه های ویژه و شیشه‌ای ورزشگاه نرفت و تصمیم گرفت در بخشی که معمولا کسی در آنجا حضور نمی‌یابد بنشیند.در پشت جایگاه خبرنگاران ورزشگاه آزادی فضایی وجود دارد  و جزو اتاق های مدیریتی است. آجورلو با حضور در آن بخش بازی استقلال وفولاد را به تماشا نشست.خبرنگاران با دیدن آجورلو در ورزشگاه خواهان مصاحبه با او شدند اما مدیرعامل استقلال درخواست اصحاب رسانه را رد کرد..

.


بازنشر از : آخرین خبر


برق و روشنایی لاله زار