1402\10\11 10:23:02


آغاز لحظه انفجار بمب انتقال امباپه در رئال یا پاریس؟

فارس/ستاره تیم ملی فرانسه و گران ترین فوتبالیست دنیا از امروز بازیکن آزاد شد و می‌تواند با هر باشگاهی مذاکره کند. «آغاز جنگ رئال با پاریس بعد از آزادی امباپه»، این گزارش امروز (دوشنبه) نشریه آس اسپانیا از آغاز نقل و انتقالات ژانویه و رهایی ستاره فرانسوی از قید و بند برای مذاکره با هر باشگاهی است.

ستاره تیم ملی فرانسه و گران ترین فوتبالیست دنیا از امروز بازیکن آزاد شد و می‌تواند با هر باشگاهی مذاکره کند.«آغاز جنگ رئال با پاریس بعد از آزادی امباپه»، این گزارش امروز (دوشنبه) نشریه آس اسپانیا از آغاز نقل و انتقالات ژانویه و رهایی ستاره فرانسوی از قید و بند برای مذاکره با هر باشگاهی است.امباپه با ارزش 180 میلیون یورو گران قیمت ترین فوتبالیست دنیاست که اکنون مثل یک بازیکن آزاد می‌تواند 6 ماه مانده به پایان قراردادش با پاریس با هر باشگاهی مذاکره کند. رئال مادرید 8 سال است که منتظر چنین روزی است تا بدون داشتن مانعی با ستاره تیم ملی فرانسه مذاکره کند.

مادریدی‌ها  از سال 2015 به دنبال پدیده فرانسوی بودند که 3 بار به صورت جدی برای جذب این بازیکن در این سال‌ها اقدام کردند که هر بار به دلایلی این انتقال بزرگ رخ نداد.بر اساس گزارش نشریه مادریدی، مدیران باشگاه رئال از امروز (دوشنبه) به صورت رسمی با امباپه و مادرش وارد مذاکره می‌شوند و می‌خواهد در طی دو هفته آینده پرونده جذب این بازیکن را ببندند و منتظر رونمایی‌اش در تابستان باشند. در مقابل مدیران پاریس برنامه دارند که با ارائه پیشنهادات وسوسه برانگیز به امباپه قراردادش را تمدید کنند.. .


بازنشر از : آخرین خبر