1401\06\01 05:10:11


آلگری: نیمه پر لیوان را ببینید

طرفداری/ سرمربی یوونتوس گل نخوردن تیمش در دو بازی ابتدایی سری آ را یک نکته مثبت می‌بیند. در یک بازی خواب‌آور، یوونتوس و سمپدوریا در لوئیجی فراریس به تساوی بدون گل رسیدند تا همین ابتدای کار، یووه دو امتیاز از اینتر و ناپولی عقب بیفتد.

طرفداری/ سرمربی یوونتوس گل نخوردن تیمش در دو بازی ابتدایی سری آ را یک نکته مثبت می‌بیند.در یک بازی خواب‌آور، یوونتوس و سمپدوریا در لوئیجی فراریس به تساوی بدون گل رسیدند تا همین ابتدای کار، یووه دو امتیاز از اینتر و ناپولی عقب بیفتد.صحبت‌های ماسیمیلیانو الگری پس از تساوی بدون گل یوونتوس و سمپدوریا کاملا قابل پیش‌بینی بود.

سرمربی یوونتوس در مصاحبه با DAZN از دو کلین‌شیت متوالی و دفاع خوب تیمش صحبت کرد: بیایید از چیزهای مثبت شروع کنیم؛ ما در دو بازی ابتدایی‌مان گلی نخورده‌ایم. سمپدوریا در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد و ما هم کارهای نسبتا خوبی در نیمه دوم انجام دادیم. یک گل زدیم که مردود شد و فرصت‌های خوبی در پایان بازی ایجاد کردیم.

کارهای اشتباهی هم انجام دادیم و عقب نشستیم. مثلا عقب عقب رفتن مویزه کین مانع زدن ضربه سر برمر شد که می‌توانست در چارچوب باشد. در فوتبال هیچ‌وقت نباید عقب نشینی کرد و این در بازی با ساسولو هم اتفاق افتاده بود.

بد شد که دو امتیاز از دست دادیم. آمار عجیب دوشان ولاهوویچ در زمینه لمس توپ: در نیمه اول خوب کار نکردیم زیرا صبور نبودیم. در نیمه دوم، تیم جلوتر آمد و بهتر بازی کرد. یک موقعیت بود که ولاهوویچ سعی کرد زودتر ضربه بزند؛ ضربات او در چنین شرایطی مرگ‌بار است اما باید صبورتر باشد.

ولاهوویچ در نیمه دوم خوب بود. در نیمه اول، نتوانستیم فضاها را خوب بپوشانیم و حریف توانست پاس‌های طولی بفرستد. فعالیت‌های بازار نقل‌وانتقالات:  مدیریت مراقب اوضاع نقل‌وانتقالات است. باید کارهایی انجام دهیم.

نسبت به فصل گذشته نقل‌وانتقالات تقریبا بهتری داشته‌ایم و باید نیمه پر لیوان را ببینیم. میرتی و روولا خوب کار کرده‌اند و کین هم همین‌طور بود. بازی نکردن زکریا؟ دلیل فنی داشت و در چنین مسابقه‌ای، میرتی می‌توانست کیفیت بیش‌تری نسبت به زکریا در اختیارمان قرار دهد. مقایسه وضعیت با فصل گذشته: یک چیز مسلم است، در حال حاضر ما دو بازیکن مهم‌مان یعنی پوگبا و کیه زا را در اختیار نداریم.

میل انجام کارهای مهمی داریم اما باید صبور باشیم. در حال حاضر جلوتر از برنامه‌مان هستیم و باید صبر کنیم. گل نخوردن در دو بازی اول، نشانه مثبتی است و حالا باید افکارمان را برای بازی بزرگ مقابل رم متمرکز کنیم. .

.


بازنشر از : آخرین خبر