خبر ورزشی/ شنیدیم عیسی آل کثیر از یحیی گل محمدی قول گرفته است که تنها جای خالی لیست پرسپولیس به او اختصاص پیدا کند. عیسی آل کثیر به تازگی پیشنهاد خوب تراکتور تبریز را رد کرده و با

1401\07\07 18:18:06


آل کثیر از یحیی قول گرفت؛ تنها جای خالی لیست پرسپولیس مال من!

خبر ورزشی/ شنیدیم عیسی آل کثیر از یحیی گل محمدی قول گرفته است که تنها جای خالی لیست پرسپولیس به او اختصاص پیدا کند. عیسی آل کثیر به تازگی پیشنهاد خوب تراکتور تبریز را رد کرده و با اجازه یحیی گل محمدی در تمرینات شرکت می کند.

شنیدیم عیسی آل کثیر از یحیی گل محمدی قول گرفته است که تنها جای خالی لیست پرسپولیس به او اختصاص پیدا کند.عیسی آل کثیر به تازگی پیشنهاد خوب تراکتور تبریز را رد کرده و با اجازه یحیی گل محمدی در تمرینات شرکت می کند.گل محمدی به شرطی راضی شد آل کثیر سر تمرینات حاضر شود که کاملا تابع و دراختیار کادرپزشکی پرسپولیس و په په لوسادا بدنساز این تیم باشد.او مصدومیت سخت و طولانی مدتی را پشت سر گذاشته و باید در ابتدا آمادگی بدنی خود را به کادرفنی و پزشکی ثابت کند تا بتواند یک جای خالی لیست بزرگسال پرسپولیس را به خودش اختصاص دهد.به گفته شاهدان، عیسی آل کثیر با انگیزه فراوانی سر تمرینات پرسپولیس حضور پیدا کرده است..

.


بازنشر از : آخرین خبر


چراغ خطی و تعمیرات چراع ال ای دی