1402\09\30 22:13:14


آنیلی با طعنه برگشت تا آخر هستیم! ‏

ورزش 3/ آندره‌آ آنیلی از زمانی که تحریم شده و مجبور به استعفا از ریاست ‏باشگاه یوونتوس شده بود درباره ماجراهای پرونده محکومیتش سکوت کرده بود ولی ‏آنیلی امشب بعد از حکم دادگاه به سود سوپرلیگ سکوتش را شکست. ‏آندره‌آ آنیلی با توییتی طعنه‌آمیز و با استفاده از ترانه یکی از آهنگ‌های گروه ‏U2‌‏ نشان داد ‏آماده است تا به فوتبال برگردد.

آندره‌آ آنیلی از زمانی که تحریم شده و مجبور به استعفا از ریاست ‏باشگاه یوونتوس شده بود درباره ماجراهای پرونده محکومیتش سکوت کرده بود ولی ‏آنیلی امشب بعد از حکم دادگاه به سود سوپرلیگ سکوتش را شکست.

‏آندره‌آ آنیلی با توییتی طعنه‌آمیز و با استفاده از ترانه یکی از آهنگ‌های گروه ‏U2‌‏ نشان داد ‏آماده است تا به فوتبال برگردد. ‏درحالیکه امروز از رئال مادرید و بارسلونا به عنوان بنیانگذاران سوپرلیگ یاد می‌شود ولی ‏گویا فراموش کرده‌اند که یوونتوس هم در کنار این دو باشگاه اسپانیایی از مطرح‌‌کنندگان ‏این ایده بود. ‏بسیاری معتقدند فشارهای سال گذشته بر یوونتوس که باعث محرومیت مدیران این ‏باشگاه و آنیلی و در نهایت استعفای آنها شد در واقع به دلیل حمایت‌شان از ایده ‏سوپرلیگ بود.‏آنیلی امروز در یک توییت از شعار باشگاه یوونتوس استفاده کرد که نشان‌دهنده استوار ‏ماندن تا آخر است.

 او همچنین از یکی از ترانه‌های گروه ‏U2‌‏ استفاده کرده تا نشان دهد ‏در نبرد مدافعان سوپرلیگ با یوفا بالاخره حق به حقدار رسیده و او همچنان به مبارزه ‏ادامه می‌دهد و آماده بازگشت به میدان است. ‏ بازار  . .


بازنشر از : آخرین خبر