1402\10\11 10:13:11


احمدی: رقابت در لیگ برتر تکواندو سخت شده است

فارس/تکواندوکار تیم پالایش نفت در لیگ برتر تکواندو گفت: شرایطی فراهم شده که همه قهرمانان ملی پوش در مسابقات لیگ حضور پیدا کرده اند و به همین دلیل رقابت ها خیلی سخت و تنگاتنگ شده است. هفته دوم از بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندو «جام خلیج فارس» یادواره شهید شاخص ورزش کشور حسن جنگجو به روش گرندپری به صورت تیمی و انفرادی طی روزهای هفتم و هشتم دی ماه سال جاری برگزار شد.

تکواندوکار تیم پالایش نفت در لیگ برتر تکواندو گفت: شرایطی فراهم شده که همه قهرمانان ملی پوش در مسابقات لیگ حضور پیدا کرده اند و به همین دلیل رقابت ها خیلی سخت و تنگاتنگ شده است.هفته دوم از بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندو «جام خلیج فارس» یادواره شهید شاخص ورزش کشور حسن جنگجو به روش گرندپری به صورت تیمی و انفرادی طی روزهای هفتم و هشتم دی ماه سال جاری برگزار شد. علی احمدی عضو تیم پالایش نفت در لیگ برتر تکواندو در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط مسابقات لیگ برتر تکواندو به روش گرندپری به صورت تیمی و انفرادی، اظهار داشت: خدا رو شکر مسابقات لیگ برتر تکواندو با شرایط جدید در سطح بسیار بالایی برگزار می‌شود، همه برترین‌ها و همه قهرمانان کشور در این رقابت‌ها حضور دارند.

خوشبختانه شرایطی مهیا شده که همه قهرمانان ملی پوش نیز در مسابقات لیگ حضور پیدا کرده‌اند و روحیه همه بازیکنان بهتر شده و رقابت ها خیلی سخت و تنگاتنگ شده است. خدا راشکر در آغاز کار تیم ما به آن برتری که می‌خواستم رسید.عضو تیم پالایش نفت در لیگ برتر تکواندو در پاسخ به این سوال که آیا در وزن هشتم مبارزه می‌کنید یا خیر؟، گفت: هرچه که کادرفنی بگوید را انجام خواهم داد. این هفته من در وزن هشتم مسابقه دادم.

بازهم می‌گوییم هرچه که کادرفنی بگوید من هم حرفی ندارم و برای تیم پالایش بازی خواهم کرد. البته من می‌توانم در وزن 7 و 8 بازی کنم و هر وزنی که بگویند من حاضرم مبارزه کنم.وی در مورد شرایط فنی تیم پالایش نفت در لیگ برتر، اظهار داشت: خدا را شکر تیم ما جزء سه تیم اول لیگ برتر است. البته یک مقدار نارضایتی وجود داشت که خوشبختانه رفع شد.

به هر حال با اردوهایی که برای تیم ما برگزار می‌شود، شرایط تیم ما هم در لیگ بهتر می شود. با اتحاد و همدلی که در تیم ما وجود دارد، همه ما برای رسیدن به سکوی قهرمانی مبارزه می‌کنیم.. .


بازنشر از : آخرین خبر