خبر ورزشی/ مهاجم پیشین آبی‌پوشان گفت: استقلال با این سبک بازی از دیگر مدعیان عقب خواهد افتاد. هاشم حیدری درباره تساوی بدون گل استقلال برابر پیکان در هفته پنجم رقابت‌های

1401\06\16 22:32:05


استقلال مدعی قهرمانی نیست!

خبر ورزشی/ مهاجم پیشین آبی‌پوشان گفت: استقلال با این سبک بازی از دیگر مدعیان عقب خواهد افتاد. هاشم حیدری درباره تساوی بدون گل استقلال برابر پیکان در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: در این بازی شاهد یکی از بازی‌های نامنظم از سوی آبی

مهاجم پیشین آبی‌پوشان گفت: استقلال با این سبک بازی از دیگر مدعیان عقب خواهد افتاد.هاشم حیدری درباره تساوی بدون گل استقلال برابر پیکان در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: در این بازی شاهد یکی از بازی‌های نامنظم از سوی آبی پوشان بودیم.

تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید از همان ابتدای فصل با قدرت شروع کند. در بازی با پیکان، استقلال آشفته و نامنظم بازی کرد و نقشه ای برای باز کردن دروازه حریف نداشت.وی افزود : اینکه می‌گویند استقلال خوب بازی می‌کند و بیشتر صاحب توپ است، فایده ای ندارد و هواداران فقط پیروزی می‌خواهند. به تیمی که خوب بازی می‌کند، جام نمی‌دهند ولی به تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند جام تعلق می‌گیرد.مهاجم اسبق آبی پوشان ادامه داد: الان اکثر تیم‌ها بسته بازی می‌کنند تا یک امتیاز از تیم‌های مدعی کسب کنند ولی باید مربی فکری به حال این موضوع کند و با آنالیزهایی که انجام می‌شود، راه‌های تاکتیکی رسیدن به گل را به شاگردانش نشان دهد.

استقلال همه ابزاری را که یک تیم مدعی داشته باشد را دارد. به نظر من ساپینتو بابت این نتایج و بازی‌های نه چندان جالب استقلال باید جوابگو باشد. با این همه مهره عجیب است که تیم نتیجه نمی‌گیرد.او در ادامه گفت: تیم‌هافبک طراح ندارد ولی خود مهاجمان هم باید خلاقیت داشته باشند و برای خودشان موقعیت سازی کنند.

هافبک‌های کناری  و مدافعان چپ و  راست تیم هم یک سانتر درست حسابی انجام ندادند. متاسفانه روی کرنر و ضربات ایستگاهی نیز تیم ساپینتو فاقد برنامه بود تا شاهد مجموعه ضعف‌ها در این تیم باشیم.حیدری در پایان خاطر نشان کرد: با این روش بازی در این فصل استقلال را مدعی قهرمانی نمی‌بینم چراکه تیم ساپینتو روان بازی نمی‌کند و اگر از همین ابتدای فصل نتایج لازم را کسب نکند، از دیگر مدعیان عقب خواهد افتاد.. .


بازنشر از : آخرین خبر


تولید کارتن و سفارش کارتن