طرفداری/ مصدومیت امید عالیشاه مانع حضور این بازیکن در دیدار هفته ششم لیگ برتر پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان شده است. امید عالیشاه هافبک - مهاجم باسابقه پرسپولیس که در بازی با هواد

1401\06\16 22:32:05


انتخاب سخت گل‌محمدی از بین دو ستاره

طرفداری/ مصدومیت امید عالیشاه مانع حضور این بازیکن در دیدار هفته ششم لیگ برتر پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان شده است. امید عالیشاه هافبک - مهاجم باسابقه پرسپولیس که در بازی با هوادار دچار مصدومیت شد، قادر به همراهی این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان نیست.

طرفداری/ مصدومیت امید عالیشاه مانع حضور این بازیکن در دیدار هفته ششم لیگ برتر پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان شده است.امید عالیشاه هافبک - مهاجم باسابقه پرسپولیس که در بازی با هوادار دچار مصدومیت شد، قادر به همراهی این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان نیست.

از این رو باید دید در این بازی یحیی گل‌محمدی از کمال کامیابی‌نیا به عنوان زوج میلاد سرلک بهره می‌برد یا سینا اسدبیگی.اگرچه در بازی با هوادار و در زمان تعویض عالیشاه، این اسدبیگی بود که به عنوان جانشین او به میدان رفت اما با توجه به این که پرسپولیس مقابل تیم آماده نفت مسجدسلیمان در خانه حریف بازی می‌کند، این احتمال وجود دارد یحیی گل‌محمدی با بهره‌گیری از کامیابی‌نیا کمربند خط دفاعی‌اش را محکم‌تر بسته و با اندیشه‌های دفاعی‌تری راهی میدان شود.حالا باید منتظر بود و دید درنهایت از میان کامیابی‌نیا و اسدبیگی کدامیک راهی میدان خواهند شد.. .


بازنشر از : آخرین خبر


کارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین