1402\05\23 18:50:24


این ورزشگاه برای بارسلونا جهنم است

ورزش 3/به نقل از مارکا، فضای ورزشگاه ختافه برای بارسا خصمانه نه، بلکه جهنم است.  بارسا چهار بازی متوالی بدون برد در این ورزشگاه دارد.

به نقل از مارکا، فضای ورزشگاه ختافه برای بارسا خصمانه نه، بلکه جهنم است. بارسا چهار بازی متوالی بدون برد در این ورزشگاه دارد.

سه تساوی بدون گل متوالی و یک شکست در فصل 21-2020 نشان‌دهنده یک روند واقعا منفی برای کاتالان‌ها در کولیسئوم است. اما داستان به همین جا ختم نمی‌شود: هفت ساعت و 18 دقیقه بازی بدون گلزنی در این ورزشگاه که آماری نگران‌کننده برای بارسلوناست. آخرین بازیکن بارسا که موفق به گلزنی در کولیسئوم شده، جونیور فیرپو در اکتبر 2020 است.علی‌رغم اینکه ژاوی توانست روی یازده بازیکن ارزشمندش برابر ختافه حساب کند، چرا که در نهایت تقریباً قرارداد همه بازیکنان ثبت شد، بارسلونا که مدافع عنوان قهرمانی است، نتوانست دفاع آهنین و قدرتمند تیم خوزه بوردالاس را بشکند و یک فصل دیگر بدون سه امتیاز کولیسئوم را ترک کرد.

اخراج رافینیا در نیمه نخست هم روند بارسا را کند کرد.حتی صدای تراشتگن نیز درآمد: «این یک بازی سخت بود، اما در زمین ختافه همیشه اینطور بوده است. ختافه خوب دفاع می‌کند و تیم آزاردهنده‌ای است. ما یکی-دو موقعیت بسیار واضح داشتیم که در نهایت می‌توانست به ما پیروزی را بدهد.

اما نشد». بازار  . .


بازنشر از : آخرین خبر