ورزش 3/ سامان قدوس برای اولین مرتبه زیر نظر امیر قلعه‌نویی می‌تواند در ترکیب تیم ملی بازی کند.  در دو اردوی قبلی تیم ملی زیر نظر امیر قلعه‌نویی سامان قدوس به د

1402\06\16 19:45:38


بازیکنی که می‌تواند گره ذهنی قلعه‌نویی را باز کند

ورزش 3/ سامان قدوس برای اولین مرتبه زیر نظر امیر قلعه‌نویی می‌تواند در ترکیب تیم ملی بازی کند.  در دو اردوی قبلی تیم ملی زیر نظر امیر قلعه‌نویی سامان قدوس به دلایل شخصی و حرفه‌ای حضور نداشت، اما همه در انتظار اضافه شدن این ستاره به فهرست تیم ملی بودند، که سرانجام در فیفادی شهریورماه و در آستانه دو بازی تدارکاتی مهم برابر بلغارستان و آنگولا این اتفاق رخ داد.

سامان قدوس برای اولین مرتبه زیر نظر امیر قلعه‌نویی می‌تواند در ترکیب تیم ملی بازی کند. در دو اردوی قبلی تیم ملی زیر نظر امیر قلعه‌نویی سامان قدوس به دلایل شخصی و حرفه‌ای حضور نداشت، اما همه در انتظار اضافه شدن این ستاره به فهرست تیم ملی بودند، که سرانجام در فیفادی شهریورماه و در آستانه دو بازی تدارکاتی مهم برابر بلغارستان و آنگولا این اتفاق رخ داد.البته قدوس نه در دوره کی‌روش که به تیم ملی ایران برای اولین مرتبه راه یافت و از سوئد گذشت، نه در دوره ویلموتس و نه در دوران اسکوچیچ نتوانسته به آن چیزی که هواداران از او انتظار یابند، در ترکیب تیم ملی دست پیدا کند، اما با حضور امیر قلعه‌نویی شاید شرایط متفاوت شود.قلعه‌نویی طی سال‌های اخیر نشان داده که علاقه زیادی به بازیکنان خلاق و بازیساز دارد و این همان چیزی است که می‌تواند در صورت اعتماد سرمربی تیم ملی به قدوس در وجود این هافبک شکوفا شود و خلا بزرگی که تیم ملی پشت مهاجمان صاحب نامش دارد را برطرف کند.در مصاف با بلغارستان احتمالا برای اولین مرتبه قدوس زیر نظر قلعه‌نویی بازی خواهد کرد.

بی شک اینکه او در چه پستی به کار گرفته می‌شود و چه عملکردی خواهد داشت، یکی از نکات قابل توجه این مسابقه به شمار می‌رود.. .


بازنشر از : آخرین خبر


فروش اینترنتی لباس بچه