طرفداری/ در روزهایی که بارسلونا دوباره به اوج برگشته، این باشگاه با هرگونه حاشیه سازی برخورد خواهد کرد. نشریه ال موندو طی روزهای اخیر اخباری داغ و حاشیه ساز در رابطه با بارسلونا م

1401\06\30 23:43:58


باشگاه بارسلونا از ال موندو شکایت می کند

طرفداری/ در روزهایی که بارسلونا دوباره به اوج برگشته، این باشگاه با هرگونه حاشیه سازی برخورد خواهد کرد. نشریه ال موندو طی روزهای اخیر اخباری داغ و حاشیه ساز در رابطه با بارسلونا منتشر کرده است.

طرفداری/ در روزهایی که بارسلونا دوباره به اوج برگشته، این باشگاه با هرگونه حاشیه سازی برخورد خواهد کرد.نشریه ال موندو طی روزهای اخیر اخباری داغ و حاشیه ساز در رابطه با بارسلونا منتشر کرده است.

باشگاه بارسلونا در واکنش به این موضوع به دنبال شکایت از این نشریه است.ال موندو افشا کرد: شروط باورنکردنی لیونل مسی برای تمدید قرارداد با بارسلونا!باشگاه بارسلونا با انتشار یک بیانیه رسمی تایید کرد در واکنش به شایعات ال موندو، از این منبع شکایت خواهد کرد. در بیانیه بارسلونا آمده است "باشگاه بارسلونا نارضایتی خود را از درز برخی اطلاعات توسط روزنامه ال موندو را اعلام می کند. وکلای حقوقی باشگاه در حال بررسی اقدامات مناسب برای شکایت از آنها هستند.".

.


بازنشر از : آخرین خبر


کارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین