1402\05\23 21:31:10


ببینید و بترسید؛ برد جذاب الاتحاد با کریم بنزما

ورزش 3/یک نیمه مقاومت میزبان سرخپوش با مجازات شدید یاران کریم بنزما در نیمه دوم همراه شد. شاگردان نونو سانتو که فصل گذشته به عنوان قهرمانی رسیده بودند، از همان ابتدا حملات خود را روی دروازه انجام دادند اما خط دفاعی و دروازه الرائد مانع از گلزنی آنها شد.

یک نیمه مقاومت میزبان سرخپوش با مجازات شدید یاران کریم بنزما در نیمه دوم همراه شد.

شاگردان نونو سانتو که فصل گذشته به عنوان قهرمانی رسیده بودند، از همان ابتدا حملات خود را روی دروازه انجام دادند اما خط دفاعی و دروازه الرائد مانع از گلزنی آنها شد.البته تفاوت ویژه الاتحاد نسبت به فصل گذشته، تغییرات شگرف این تیم در ترکیب بود؛ جایی که کریم بنزما، فابینیو، انگولو کانته و... به رومارینیو و عبدالرزاق حمدالله پیوستند تا یکی از پرستاره‌ترین تیمهای فوتبال آسیا وارد زمین شود.در شروع نیمه دوم یک ارسال روی دروازه الرائد با ضربه سر حمدالله همراه شد که دروازه‌بان حریف توپ را دفع کرد و در ادامه هم ضربه مهاجم الاتحاد به کریم بنزما خورد تا ستاره فرانسوی در نقش مدافع الرائد ظاهر شود و در آخر هم حمدالله دروازه خالی را به بیرون زد تا دروازه میزبان همچنان بسته بماند.اما مقاومت در دقیقه 58 شکست. جایی که تکل فابینیو توپ را به کریم بنزما رساند و در یک ضد حمله سریع، او پاس را به حمدالله داد و آقای گل عربستان با دریبل دو بازیکن و به سادگی دروازه را گشود.بلافاصله بعد از این گل الرائد فرصت گلزنی داشت اما توپ به تیرک دروازه الاتحاد خورد تا بعد از این فرصت‌سوزی، دوباره این الاتحاد باشد که با ضربه دیدنی ایگور کورونادو در دقیقه 73 به گل بعدی برسد.

بازار در حالی که پیروزی الاتحاد قطعی به نظر می‌رسید، شلیک انگولو کانته در دقیقه 79 با واکنش دروازه‌بان همراه شد تا ستاره سابق چلسی از گلزنی ناکام بماند اما در ریباند کورونادو توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا گل سوم نیز به ثمر برسد.البته الاتحاد در این بازی 17 موقعیت گل داشت و شاید اگر دفاع جانانه مدافعان الرائد نبود، آنها یک برد بزرگتر را به دست می‌آوردند اما در مجموع همین نتیجه و نمایش جذاب، پیام صریح و ترسناکی را به همه تیمهای عربستانی و رقبای آسیایی فرستاد.الاتحاد به عنوان قهرمان لیگ عربستان در سید اول قرعه کشی مسابقات آسیایی قرار دارد و ممکن است در لیگ قهرمانان با سپاهان، نساجی یا تراکتور روبرو شود. . .


بازنشر از : آخرین خبر