1402\09\30 15:22:34


برانکو: به هواداران تیم ملی عمان هیچ قولی نمی‌دهم

ورزش 3/سرمربی کروات تیم ملی عمان اعلام کرد که قول هدف خاصی در جام ملت های آسیا نمی دهد. تیم ملی عمان اردوی خارج از کشور خود را در آستانه آغاز رقابت های جام ملت های آسیا، در ابوظبی آغاز کرده است و شاگردان برانکو قرار است پیش از عزیمت به قطر، دو بازی دوستانه برابر چین و امارات را برگزار کنند.

سرمربی کروات تیم ملی عمان اعلام کرد که قول هدف خاصی در جام ملت های آسیا نمی دهد.تیم ملی عمان اردوی خارج از کشور خود را در آستانه آغاز رقابت های جام ملت های آسیا، در ابوظبی آغاز کرده است و شاگردان برانکو قرار است پیش از عزیمت به قطر، دو بازی دوستانه برابر چین و امارات را برگزار کنند.در همین خصوص، برانکو ایوانکوویچ مصاحبه ای با رسانه های عمانی انجام داده و درباره آخرین وضعیت تیمش به صحبت پرداخته است.

او می گوید: اردوی ابوظبی برای تعیین میزان آمادگی بازیکنان پیش از آغاز جام ملت های آسیا، از اهمیت زیادی برخوردار است. برابر امارات و چین که جزو تیم های خوب آسیا هستند بازی خواهیم داشت تا با طی این دو آزمون واقعی، لیست نهایی تیم ملی را تعیین کنیم.وی در خصوص واکنش خود به انتقاد هواداران بابت برخی انتخاب هایش گفت: من قدردان نظرات همه هستم و به آنها احترام می گذارم اما در نهایت این لیست براسسا دیدگاه من است و معتقدم تیمی را انتخاب کرده ام که در حال حاضر بیشترین توانایی را برای حضور در لباس تیم ملی و نمایندگی کشور دارد.وی افزود: به هواداران عمانی قول می دهم که ما و بازیکنان هرگز کوتاهی نخواهیم کرد و در طول مسابقات تمام تلاش خود را می کنیم تا آنها را خوشحال کنیم و پرچم عمان را بالا ببریم. اما به آنها قول هدف خاصی در رقابت های جام ملت های آسیا را نمی دهم.

ولی می توانم این قول را بدهم که در زمین مبارزه کنیم و برای رسیدن به بالاترین مراحل تلاش کنیم.. .


بازنشر از : آخرین خبر