ورزش 3/ داوید دخیا که با وجود کسب عنوان بهترین گلر فصل قبل لیگ برتر به نوعی از یونایتد کنار گذاشته شد، هنوز تیم ندارد و امشب آخرین فرصت او برای رفتن به لیگ عربستان است.  اگر

1402\06\16 19:45:36


بلاتکلیفی باورنکردنی بهترین گلر لیگ برتر

ورزش 3/ داوید دخیا که با وجود کسب عنوان بهترین گلر فصل قبل لیگ برتر به نوعی از یونایتد کنار گذاشته شد، هنوز تیم ندارد و امشب آخرین فرصت او برای رفتن به لیگ عربستان است.  اگر دخیا نمی خواهد چند ماه را بدون فوتبال سپری کند، زمان برایش رو به اتمام است.

داوید دخیا که با وجود کسب عنوان بهترین گلر فصل قبل لیگ برتر به نوعی از یونایتد کنار گذاشته شد، هنوز تیم ندارد و امشب آخرین فرصت او برای رفتن به لیگ عربستان است. اگر دخیا نمی خواهد چند ماه را بدون فوتبال سپری کند، زمان برایش رو به اتمام است.

این گلر اسپانیایی پس از جدایی از منچستریونایتد فعلا بدون تیم است. موقعیتی سخت برای برنده دستکش طلایی بهترین دروازه‌بان 2023 لیگ برتر. جایزه ای که در حال حاضر به او فرصت پیدا کردن یک باشگاه بزرگ را نداده است.

او 12 سال برای یونایتد بازی کرد و حالا دور از فوتبال مانده است.با بسته شدن پنجره انتقالات تابستانی اروپا، احتمالا دخیا به عربستان سعودی خواهد رفت. سعودی ها بازار را با خریدهای بزرگ زیر و رو کردند و پنجره نقل و انتقالات آنها امشب ساعت 23:59 به وقت عربستان بسته می‌شود. دو دروازه بان بزرگ مانند بونو (الهلال) و مندی (الاهلی) قبلاً به تیم‌های عربستانی رفته اند و آن‌ها دوست دارند بهترین گلر فصل گذشته انگلیس را نیز داشته باشند.محدودیت 9 بازیکن خارجی برای همه تیم های عربستانی در لیگ حرفه ای عربستان، مانع دیگری برای دخیاست زیرا اکثر باشگاه های بزرگ در حال حاضر هر 9 جایگاه را پر کرده اند.در اروپا همه درها بسته شده است، تنها بازار آزاد و باز اروپایی، ترکیه است (هشت روز دیگر تعطیل می شود)، با این حال، تیم های اصلی سوپرلیگ ترکیه در رقابت های اروپایی بازی می کنند و قبلاً مجبور شده اند فهرست خود را ببندند و به یوفا ارسال کنند.

به همین دلیل، امضای قرارداد با یک باشگاه بزرگ ترکیه یک خیال واهی است زیرا او نمی تواند در رقابت های بزرگ اروپایی بازی کند.دخیا اگر نمی خواهد تا زمستان بدون تیم بماند، باید امشب به پیشنهاد خود از لیگ عربستان پاسخ مثبت بدهد یا یک ماجراجویی عجیب در کشوری دیگر را بپذیرد. قطر، امارات متحده عربی یا حتی مکزیک احتمالاتی هستند که روی میز هستند، زیرا بازار آن‌ها تا هفته آینده باز است.. .


بازنشر از : آخرین خبر


چراغ خطی و تعمیرات چراع ال ای دی