1401\11\01 21:10:09


بهت رحمتی از کارت قرمز بعد از سی سال!

ورزش 3/ سرمربی آلومینیوم اراک نتوانست تا پایان مسابقه از کنار خط تیمش را هدایت کند و با کارت قرمزی مواجه شد که برایش باورکردنی نبود. در یکی از جنجالی‌ترین بازی‌های هفته شانزدهم، هوادار در ورزشگاه دستگردی تهران میزبان آلومینیوم اراک بود‌.

سرمربی آلومینیوم اراک نتوانست تا پایان مسابقه از کنار خط تیمش را هدایت کند و با کارت قرمزی مواجه شد که برایش باورکردنی نبود.در یکی از جنجالی‌ترین بازی‌های هفته شانزدهم، هوادار در ورزشگاه دستگردی تهران میزبان آلومینیوم اراک بود‌.

این مسابقه با توجه به تقابل فصل پیش ساکت الهامی و مهدی رحمتی در فینال جام حذفی حساسیت‌های خاص خودش را داشت.ماجرای این بازی از جایی جنجالی شد که داور در دقیقه ۲۰ بازی برای هوادار اعلام پنالتی کرد که با واکنش تند و عصبانیت نیمکت تیم اراکی همراه بود. مهدی رحمتی و شاگردانش معتقد بودند خطا پشت محوطه بوده و اعلام ضربه پنالتی اشتباه بوده است.باوجود اعتراض شدید آلومینیومی‌ها اما به نظر می‌رسد داور به دلیل برخورد پای دو بازیکن روی خط اعلام پنالتی کرده است.در طول این بازی بارها صدای اعتراض نیمکت نشینان در ورزشگاه دستگردی بلند شد و مهدی رحمتی پس از سوت پایان نیمه اول درحالی که گوشی موبایلی در دست داشت برای نشان دادن صحنه پنالتی به سمت سیدرضا مهدوی رفت و داور بلافاصله به سرمربی آلومینیوم کارت قرمز نشان داد.رحمتی پس از نشستن روی سکوها در مورد اینکه به داور چه چیزی گفته که موجب اخراج او شده با لحنی کنایه آمیز گفت: به داور گفتم مهندس، گویا او دکتر بود!این اعتراض‌ها اما با اخراج مهدی رحمتی هم تمامی نداشت و در نیمه دوم نیمکت نشینان بارها به صحنه‌های مختلف اعتراض داشتند. در نهایت این بازی جنجالی با قضاوت سید رضا مهدوی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

البته سوت پایان بازی هم باعث تمام شدن ماجراها نشد و اعضای دو تیم در مصاحبه‌های پس از بازی نیز علیه یکدیگر موضع گرفتند.در روزهایی که پس از اغلب بازی‌ها اعضای دو تیم از کمبود VAR در فوتبال ایران حرف می‌زنند و تقریبا هیچ مسابقه‌ای وجود ندارد که از داوران انتقاد نشود، رحمتی سعی داشت داور را به بازبینی صحنه با موبایل دعوت کند که از حضور کنار خط در نیمه دوم بازی تیمش محروم شد. این مربی جوان همچنین در بازی با نفت آبادان نیز باید از روی سکوها کار را دنبال کند.. .


بازنشر از : آخرین خبر