ورزش 3/ ملادن کرستایچ، سرمربی تیم ملی بلغارستان اسامی یازده بازیکن منتخب خود را برای دیدار با ایران اعلام کرد. تیم های ملی ایران و بلغارستان طی یک دیدار دوستانه که در ورزشگاه &laq

1402\06\16 19:45:26


ترکیب بلغارستان برای دیدار با ایران اعلام شد

ورزش 3/ ملادن کرستایچ، سرمربی تیم ملی بلغارستان اسامی یازده بازیکن منتخب خود را برای دیدار با ایران اعلام کرد. تیم های ملی ایران و بلغارستان طی یک دیدار دوستانه که در ورزشگاه «هریستو بوتف» پلوودیو برگزار می شود، به مصاف هم می روند.

ملادن کرستایچ، سرمربی تیم ملی بلغارستان اسامی یازده بازیکن منتخب خود را برای دیدار با ایران اعلام کرد.تیم های ملی ایران و بلغارستان طی یک دیدار دوستانه که در ورزشگاه «هریستو بوتف» پلوودیو برگزار می شود، به مصاف هم می روند.

ملی پوشان که خود را برای حضور در جام ملت های آسیا آماده می کنند، با ترکیب اصلی خود به مصاف میزبان می روند.در سمت مقابل نیز ملادن کرستایچ که تیمش را برای دیدار حساس مرحله مقدماتی یورو 2024 و برابر مونته نگرو آماده می کند، با ترکیب زیر تیمش را روانه میدان کرده است: دروازه بان:  دیمیتار میتوف: سنگربان 26 ساله تیم جان استون اسکاتلند که امروز نخستین بازی ملی خود را برگزار می کند. مدافعان: بازار  دیمو کراستف: مدافع جوان و 20 ساله تیم فیورنتینا که به صورت قرضی در سری بی ایتالیا و باشگاه کاتانزارو توپ می زند. او امروز دومین بازی ملی خود را انجام می دهد. الکس پتکوف: مدافع 26 ساله باشگاه اسلاسک وروتسواو لهستان که او سومین بازی ملی خود را تجربه می کند. ایلیا گروف: از جمله بازیکنان مطرح بلغارستان که عضو تیم لیدز یونایتد انگلیس است و سابقه عضویت در وردبرمن را نیز دارد. او فقط 23 سال سن دارد و امروز برای نهمین بار پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن می کند. ویکتور پوپوف: مدافع 23 ساله تیم چرنوموره بلغارستان که پیش از این 7 بار برای تیم ملی کشورش بازی کرده بود. خط میانی: ایوان یوردانوف: بازیکن تیم لودوگورتس بلغارستان که 22 سال سن داشته و برای چهارمین بار حضور در تیم ملی را تجربه می کند. آندریان کرایف: بازیکن و کاپیتان تیم لفسکی صوفیا بلغارستان که 24 سال سن داشته و امروز چهارمین بازی ملی خود را تجربه می کند. ایوایلو چوچف: هافبک باتجربه و 30 ساله باشگاه زسکا 1948 بلغارستان که 37 بازی ملی را در کارنامه دارد. هافبک های تهاجمی: لوکاس پتکوف: بازیکن 22 ساله تیم آگزبورگ که به صورت قرضی در گروتر فورت آلمان بازی می کند.

این اولین بازی ملی او خواهد بود. کریل دسپودوف: کاپیتان بلغارستان که 26 ساله بوده و عضو تیم پائوک یونان است. او 39 بازی و 10 گل ملی را به ثبت رسانده است. مهاجم: پرسلاو بوروکوف: تک مهاجم بلغارستان در این بازی نخستین بازی ملی خود را تجربه می کند. او 23 سال سن داشته و عضو باشگاه آرادا کاردزالی بلغارستان است.دیدار تیم های ملی ایران و بلغارستان از ساعت 19:30 برگزار می شود..

.


بازنشر از : آخرین خبر


پیش بینی قیمت روز دلار طلا و خودرو