1402\09\30 18:42:33


تمرین سپاهان تونل وحشت، کلاه‌کاسکت و کتک‌کاری!

ورزش 3/شهریار مغانلو، ستاره توقف ناپذیر خط حمله سپاهان در تمرین امروز تیمش خود را آماده عجیب‌ترین جشن تولد ممکن کرد. شهریار متولد ۳۰ آذر ۱۳۷۳ است و به مناسبت تولدش تونل وحشتی در تمرین سپاهان به راه افتاد!شهریار مغانلو با یک کلاه کاسکت زرد رنگ آماده کتک خوردن از هم‌تیمی‌هایش شد! جو تونل‌های تبریک تولد سپاهانی‌ها طوری شده که بازیکن هدف حتما باید با رعایت نکات ایمنی و چنین کلاه محافظی در آن شرکت کند.

شهریار مغانلو، ستاره توقف ناپذیر خط حمله سپاهان در تمرین امروز تیمش خود را آماده عجیب‌ترین جشن تولد ممکن کرد.

شهریار متولد ۳۰ آذر ۱۳۷۳ است و به مناسبت تولدش تونل وحشتی در تمرین سپاهان به راه افتاد!شهریار مغانلو با یک کلاه کاسکت زرد رنگ آماده کتک خوردن از هم‌تیمی‌هایش شد! جو تونل‌های تبریک تولد سپاهانی‌ها طوری شده که بازیکن هدف حتما باید با رعایت نکات ایمنی و چنین کلاه محافظی در آن شرکت کند.بازیکنان در دو طرف ایستادند تا مثلا راهی برای فرار شهریار ایجاد شود و پیش از حرکت او، حرف‌های ستاره‌های سپاهان در نوع خود جالب است. فرشاد احمدزاده در بغل یک بازیکن دیگر رفته تا با تسلط بیشتر و از بالا به سر شهریار ضربه بزند. در همین لحظه کاوه رضایی با شور و حرارت خاصی به دیگران می‌گوید بغلش کنید و نگذارید در برود! یکی هم از میان جمعیت می‌گوید جوان‌ها هم آزادند که او را بزنند. بازار شهریار با تمام سرعتی که می‌تواند و حائل کردن دست‌هایش بر روی کلاه کاسکت شروع به دویدن می‌کند اما تلاش او برای فرار کافی نیست و او نقش بر زمین می‌شود ولی در این لحظه هم بازیکنان صمیمی‌تر با او، بیخیال کتک زدنش نمی‌شوند.در پایان یکی از بازیکنان می‌گوید فیلمت پنج میلیون ویو می خورد! ستاره‌های سپاهان این تونل را بهترین نوع تبریک تولد می‌دانند.

پیش‌تر در تمرین‌ها هنگام تولد بازیکنان بحث کیک مالی داغ بود اما بعد از ماجرای کریم انصاری‌فرد و مصدومیتش در روز تولد خود در اردوی تیم ملی، گویا بازیکنان رو به شکل‌های دیگری از تبریک تولد آورده‌اند. البته شاید اگر جای شهریار تنومند بازیکن ضعیف‌تری از لحاظ فیزیک بدنی بود، پس از این جشن تولد به چند جلسه ریکاوری نیاز پیدا می‌کرد!. .


بازنشر از : آخرین خبر