1401\06\30 23:44:12


توضیح دستیار کلوپ: چرا آرتور با جوان‌ها تمرین می‌کند؟

ورزش 3/ دستیار یورگن کلوپ درباره تمرین کردن آرتور ملو، با تیم زیر 21ساله‌های باشگاه توضیح داد. ملو خرید تابستانی باشگاه لیورپول بود.

دستیار یورگن کلوپ درباره تمرین کردن آرتور ملو، با تیم زیر 21ساله‌های باشگاه توضیح داد.

ملو خرید تابستانی باشگاه لیورپول بود.امروز خبری منتشر شد که نشان می‌داد کادر فنی لیورپول و یورگن کلوپ از تصمیم تابستانی‌شان برای جذب آرتور ملو از یوونتوس پیشمان شده‌اند. بر اساس این خبر مشخص شد که ملو در حال حاضر با تیم زیر 21ساله‌های باشگاه تمرین می‌کند.درحالیکه دیگر بازیکنان لیورپول یا به تیمهای ملی‌شان ملحق شده‌اند تا در بازی‌های فیفا دِی شرکت کنند یا در این مدت در تعطیلات به سر می‌برند آرتور ملو این روزها در آکادمی باشگاه به همراه بازیکنان زیر 21سال تمرین می‌کند.یکی از دستیاران یورگن کلوپ بعد از انتشار این خبر مصاحبه‌ای انجام داد و گفت هدف از این تصمیم کادر فنی سرعت دادن به برنامه افزایش آمادگی جسمانی آرتور بوده و لیورپول قصد دارد او را هر چه سریعتر با آمادگی کامل در اختیار داشته باشد.بری لیوتاس، دستیار یورگن کلوپ، به نشریه اتلتیک گفت:" تا جایی که می‌دانم آرتور از یورگن کلوپ خواسته بود که بازی کند. او اما باید به اوج آمادگی بدنی برسد و نیازی به استراحت در فیفا دِی نداشت.

آرتور این روزها مشغول تمرین است و نشان می‌دهد چه قدر حرفه‌ای است.او در تمرین دیروز عالی بود و با بچه‌های جوان خیلی خوب کار می‌کند. آرتور دیروز ستاره اصلی تمرین زیر 21ساله‌ها بود. از زبان بدن آرتور می‌شود فهمید که او مصمم است به ترکیب اصلی تیم برسد"..

.


بازنشر از : آخرین خبر