1401\08\23 18:50:10


تیم رده هشتم کرواسی به دنبال جذب سرمربی سابق ایران!

ورزش 3/ باشگاه رییکا کرواسی با برکناری سرمربی ایتالیایی خود یک قدم به جذب دراگان اسکوچیچ نزدیک شد. باشگاه رییکا کرواسی بعد از کسب نتایج ضعیف با «سرسه کوسمی»، این سرمربی ایتالیایی را از کار برکنار کرد.

باشگاه رییکا کرواسی با برکناری سرمربی ایتالیایی خود یک قدم به جذب دراگان اسکوچیچ نزدیک شد.باشگاه رییکا کرواسی بعد از کسب نتایج ضعیف با «سرسه کوسمی»، این سرمربی ایتالیایی را از کار برکنار کرد.

رییکا بعد از ۱۷ هفته، تنها ۱۵ امتیاز کسب کرده و در جایگاه هشتم لیگ ۱۰ تیمی کرواسی قرار دارد.سایت germanijak کرواسی با اعلام برکناری سرمربی ایتالیایی، از دراگان اسکوچیچ به عنوان گزینه اصلی نیمکت رییکا نام برد.این سایت نوشت: «اسکوچیچ با راهیابی به جام جهانی به موفقیت‌های بزرگی با تیم ملی ایران دست یافت اما با وجود اینکه در ۱۸ بازی روی نیمکت ۱۵ برد، یک تساوی و دو باخت به ثبت رساند، فدراسیون تصمیم به اخراج او گرفت تا ایران در جام جهانی توسط کارلوس کی روش هدایت شود.»به نوشته این سایت، اسکوچیچ مرد بسیار مورد اعتماد «سرکو یورچیچ» مدیر ورزشی باشگاه رییکا است و همچنین اولین مربی بود که «دمیر میشکوویچ» مالک رییکا هنگام ورود به باشگاه در مارس ۲۰۱۲ او را انتخاب کرد.رسانه کُروات در ادامه نوشت: «تقریباً ۱۱ سال بعد، به نظر می‌رسد میشکوویچ می‌تواند یک بار دیگر مربی‌ای که در فصل ۰۶-۲۰۰۵ با تیم رییکا قهرمان جام حذفی کرواسی شد را برگرداند. به این نکته اشاره کنیم که هنوز اطلاعات غیررسمی است و اسکوچیچ تنها کاندیدای نیمکت نشینی رییکا نیست، اما واقع بینانه ترین گزینه در حال حاضر است.»نام اسکوچیچ بعد از اخراج از تیم ملی ایران برای هدایت تیم‌های ملی عراق و ویتنام مطرح شده بود.. .


بازنشر از : آخرین خبر