خبر ورزشی/ بازیکن اسبق استقلال گفت: به هیچ وجه نباید تصور کنیم بازی با نساجی مازندران آسان است و می توانیم به راحتی قهرمان شویم. سبو شهبازیان، بازیکن سالهای نه چندان دور استقلال،

1401\08\07 19:54:25


جایگاه استقلال در جدول نمی‌گذارد به ساپینتو انتقاد کنیم

خبر ورزشی/ بازیکن اسبق استقلال گفت: به هیچ وجه نباید تصور کنیم بازی با نساجی مازندران آسان است و می توانیم به راحتی قهرمان شویم. سبو شهبازیان، بازیکن سالهای نه چندان دور استقلال، درباره بازی این تیم مقابل هوادار و دیدار پیش‌رو در سوپرجام مقابل نساجی

بازیکن اسبق استقلال گفت: به هیچ وجه نباید تصور کنیم بازی با نساجی مازندران آسان است و می توانیم به راحتی قهرمان شویم.سبو شهبازیان، بازیکن سالهای نه چندان دور استقلال، درباره بازی این تیم مقابل هوادار و دیدار پیش‌رو در سوپرجام مقابل نساجی مازندران اظهاراتی را مطرح کرد.انتظار پیروزی استقلال مقابل هوادار را داشتی؟من پیشتر هم گفته بودم که استقلال رفته رفته هر چه تعداد بازی هایش بیشتر می شود رو به جلو تر می رود.

دلیلش هم شناخت مربی از مهره‌های تیمش بود. آقای ساپینتو تیمش را شناخته و با بهره گیری از مهره های استقلال آنها را به درستی در زمین استفاده می کند.از سبک بازی استقلال صحبت میکنید؟به نظرم استقلال در هر مسابقه موقعیت های زیادی خلق می کند. در همین بازی با هوادار هم گرچه یک گل زد اما موقعیت های زیادی داشت.

استقلال در نیمه اول خیلی بهتر بود. در نیمه دوم هم در دقایق پایانی سه یا چهار موقعیت گل داشت.شما در پست دفاع بازی می کردید. به نظرتان استقلال در فاز دفاعی شرایط خوبی دارد؟دفاع وسط های استقلال یعنی عارف غلامی و سیلوا با حسین حسینی مثلث خوبی را تشکیل داده‌اند اما من تعجب می کنم از بیرون ماندن ابوالفضل جلالی و صالح حردانی! هر دو این بازیکنان فیزیکی، رونده و دارای قدرت نفوذ هستند اما عجیب است که در این هفته ها اصلا از آنها استفاده نمیشود.

اتفاقاً نکته عجیب اینجاست.چه نکته ای؟اینکه که کوین یامگا بعنوان اقایگل فصل قبل تیم، با وجود توانایی بالایش در عبور از یار مقابل و قدرت شوت به سمت دروازه چرا در دفاع راست بازی می کند؟ او در دقایق پایانی بازی با هوادار وقتی به جای محبی جلو رفت و حردانی جای او را در دفاع راست گرفت دو بار با دروازه بان حریف تک به تک شد و یکی دو شوت خوب به درون چارچوب زد. البته مربیگری سلیقه ای است و نظر ساپینتوهم به این شکل بوده. حالا هم که تیمش نتیجه می‌گیرد نمی‌توان به او ایراد گرفت.نظرتان درباره بازی بعدی استقلال مقابل نساجی چیست؟نساجی یکی از تیم‌های خوب این فصل است.

یک تیم مردمی که در جدول جایگاه خوبی دارد. این تیم فولاد را شکست داد. من می دانم که کادر فنی نساجی خیلی خوب حریفانش این تیم را آنالیز می کنند.برخی از طرفداران استقلال معتقدند این بازی هم مثل لیگ برتر با برد استقلال تمام می شود.

نظر شما چیست؟اصلا به این راحتی نیست! بازی سخت و دشواری برای استقلال خواهد بود. البته مطمئنم فوتبال زیبایی را شاهد باشیم، چون نساجی دفاعی بازی نمی‌کند اما این را می دانم که استقلال بازی سختی در پیش دارد.فکر میکنید ساپینتو اولین جام این فصل که قولش را به هواداران داده بود را چهارشنبه به طرفداران استقلال خواهد داد؟امیدوارم این طور باشد. اما این نکته نشان دهنده اعتماد به نفس بالای مربی استقلال است که امید به قهرمانی دارد.

وقتی ساپینتو اینقدر در جمع بازیکنان حرف از قهرمانی می‌زند آنها را تشویق می‌کند تا به این مهم دست پیدا کنند و این خیلی ارزشمند است.خبر دارید که ساکت الهامی گفته بود تا به حال کسی را به اندازه ساپینتو نسبت به استقلال متعصب ندیده است؟این یک رفتار کاملا حرفه ای از سوی سرمربی استقلال است. ما همه وقتی در تیمی بازی می کردیم به آن تیم عرق و تعهد داشتیم. ساپینتو هم قطعاً به خاطر قراردادش با استقلال تعصب دارد و این تعصب ستودنی است..

.


بازنشر از : آخرین خبر


نمایندگی بوتان تهران