طرفداری/ مریح دمیرال اعلام کرد پیراهن امضا شده رونالدو را برای کمک به مردم زلزله به مزایده خواهد گذاشت. مریح دمیرال برای کمک به مردم زلزله زده ترکیه پیراهن رونالدو را به مزایده خو

1401\11\19 07:48:31


حراج پیراهن رونالدو برای کمک به مردم ترکیه

طرفداری/ مریح دمیرال اعلام کرد پیراهن امضا شده رونالدو را برای کمک به مردم زلزله به مزایده خواهد گذاشت. مریح دمیرال برای کمک به مردم زلزله زده ترکیه پیراهن رونالدو را به مزایده خواهد گذاشت.

طرفداری/ مریح دمیرال اعلام کرد پیراهن امضا شده رونالدو را برای کمک به مردم زلزله به مزایده خواهد گذاشت.مریح دمیرال برای کمک به مردم زلزله زده ترکیه پیراهن رونالدو را به مزایده خواهد گذاشت.هر لحظه تلفات بیش تری از زلزله ای که جنوب ترکیه و شمال سوریه را لرزاند، گزارش می شود.

مریح دمیرال به فکر افتاده تا با جمع آوری کمک ها به وسیله فروش یکی از لباس های کریستیانو رونالدو با امضای او که در کلکسیون لباس هایش دارد، به کمک مردم کشورش بیاید.مریح دمیرال در توییتر نوشت:کمی قبل با کریستیانو رونالدو صحبت کردم. به من گفت که از اتفاقاتی که در ترکیه افتاده است بسیار غمگین شده است. پیراهن رونالدویی که در کلکسیونم با امضای او دارم را به مزایده خواهیم گذاشت.

تمام عایدی این فروش در مناطق زلزله زده هزینه خواهد شد.. .


بازنشر از : آخرین خبر


مشاور امور مالی و مالیاتی در تهران