1402\10\11 01:06:09


درخشش فوق‌العاده بچه مدرسه‌ای‌ها در لیگ برتر فوتسال

ورزش 3/زیبایی مفرط در لیگ برتر فوتسال بار دیگر به چشم آمد و نشانه‌های خوش‌بینی در آینده این رشته ورزشی پدیدار شد. بازیکنان دانش‌آموزی که سرنوشت مسابقات را رقم زدند و بیشتر از همه جدول را تکان دادند.

زیبایی مفرط در لیگ برتر فوتسال بار دیگر به چشم آمد و نشانه‌های خوش‌بینی در آینده این رشته ورزشی پدیدار شد.

بازیکنان دانش‌آموزی که سرنوشت مسابقات را رقم زدند و بیشتر از همه جدول را تکان دادند. بازیکنان جوان و بااستعدادی که هر کدام شایستگی عنوان پدیده فصل را دارند و می‌توانند در آینده‌ای نه چندان دور اسم و رسمی برای خود دست و پا کنند. چهره‌هایی که در هفته هفدهم حسابی برای تیم‌هایشان دلاورانه و قهرمانانه به میدان رفتند و سرانجام نجات‌بخش بودند. از هتریک صدیق‌زاده در قم تا اولین بازی رسمی محمدحسن فهیمی در ساوه که در غیاب بازیکنان اصلی درخشید.

اما نباید یکی از هوشمندانه‌ترین خطاهای فصل توسط محمدحسین امامی که در ثانیه‌های پایانی بازیکن حریف را نقش بر زمین کرد و کارت قرمز مستقیم داور را به جان خرید تا تیمش، شهرداری ساوه را از یک شکست احتمالی نجات بدهد را نیز از یاد برد.*هتریک حمزه صدیق‌زاده؛بی‌آن‌که بازیکنان فرش آرا مشهد جدی‌اش بگیرند و مشغول مهار وفایی بودند، او شبیه به پسر بچه‌هایی که ادای مردها را درمی‌آورد، با اندامی لاغر و نحیف دست به کاری زد که حتی باتجربه‌های تیمش هم در انجام آن عاجز بودند. حمزه صدیق‌زاده، بازیکن هجده ساله آناصنعت قم که چندی پیش با تیم‌ امیدها به قهرمانی لیگ برتر دست یافته بود، در دیدار با تیم چهارم جدول ستاره بی‌چون و چرای تیمش بود و موفق به هتریک شد. این بازیکن همانند عنصر ناشناخته‌ای چنان تاثیرگذار نشان داد که تمام نقشه‌های حریف را نقش بر آب کرد.

این اولین باری نبود که آناصنعت از یک پدیده رونمایی می‌کند. آن‌ها در هفته اول مقابل سن‌ایچ با هتریک سوران بالکانه، چشم‌ها را با بازیکنان جوانشان گرد کرده بودند.*اولین بازی رسمی محمدحسن فهیمی در لیگ برتر؛زرخانلی، سرمربی سفیرگفتمان تهران، اعتراف کرد که برابر شهرداری ساوه غافلگیر شده است. او هرگز فکرش را نمی‌کرد تیم پُرمصدوم و محروم سعید کشاورزی با بازیکن‌های بچه‌ مدرسه‌ای چنین نمایش ستودنی داشته باشند.

محمدحسن فهیمی در غیاب مهرداد کریمی کاپیتان و امیرحسین غلامی ملی‌پوش امید، برای نخستین بار در اوردگاه بزرگ به میدان رفت و ماموریت بزرگان تیمش را بر عهده گرفت که با سربلندی هم از پس آن بر آمد. این بازیکن ۱۶ ساله، جواب اعتماد مربی جوانش را چنان با روسفیدی داد که در ادامه رقابت‌ها شانس‌ بیشتری برای بازی در لیگ برتر بزرگسالان داشته باشد. بازار *کارت قرمز محمدحسین امامی سه امتیاز ارزش داشت؛تنها شش ثانیه تا پایان بازی وقت مانده بود که بهترین گلزن سفیرگفتمان در فرصت بسیار مناسبی برای گل پیروزی‌بخش تیمش قرار گرفت و در حالی که سعی می‌کرد با دور زدن بازیکن جوان شهرداری در مصاف تک‌ به تک با دروازه‌بان حرکت کند، اما محمدحسین امامی میان پاهای او پیچید و نمونه‌ای از بازی‌های کودکانه را برای مهار او به تصویر کشید. اقدام هوشمندانه‌ای که همه را به یاد تکل والورده روی موراتا انداخت.

محمد حسین امامی، که حالا جزء بازیکنان اصلی شهرداری ساوه به شمار می‌رود، تک امتیاز حیاتی را با کارت قرمزی که از داور دریافت کرد به تیمش هدیه داد. بازیکنان سفیرگفتمان حتی با کارت قرمز امامی هم آرام نشدند اما چاره‌ای جز تشویق او را هم همانند تماشاگران نداشتند!      . .


بازنشر از : آخرین خبر