1402\09\30 15:22:26


درویش چطور به پرسپولیسی‌ها ۱۰ درصد پرداخت کرد؟

ایسنا/مدیران باشگاه پرسپولیس پیش از داربی به بازیکنان و اعضای کادر فنی خود قول داده بودند که قبل از مصاف برابر استقلال ۱۰ درصد از مطالبات آنها را پرداخت کنند، با این حال تلاش‌ها به نتیجه مطلوب نرسید تا اینکه منابع مالی فراهم شده تنها کفاف پرداخت ۷ درصد از مطالبات اعضای تیم را می‌داد. از این رو علیرضا بیرانوند، سروش رفیعی، دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی ترابی حاضر شدند که در این مرحله دریافتی نداشته باشند تا به این ترتیب پرداخی به سایرین به ۱۰ درصد برسد.

مدیران باشگاه پرسپولیس پیش از داربی به بازیکنان و اعضای کادر فنی خود قول داده بودند که قبل از مصاف برابر استقلال ۱۰ درصد از مطالبات آنها را پرداخت کنند، با این حال تلاش‌ها به نتیجه مطلوب نرسید تا اینکه منابع مالی فراهم شده تنها کفاف پرداخت ۷ درصد از مطالبات اعضای تیم را می‌داد.از این رو علیرضا بیرانوند، سروش رفیعی، دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی ترابی حاضر شدند که در این مرحله دریافتی نداشته باشند تا به این ترتیب پرداخی به سایرین به ۱۰ درصد برسد.

این در حالی است که مدیران پرسپولیس انتظار داشتند یحیی گل‌محمدی هم که بارها اعلام کرده برای منافع  تیمش تلاش می‌کند، از دریافت پول در این مقطع زمانی انصراف دهد تا باشگاه به راحتی به سایرین ۱۰ درصد از مطالباتشان را بپردازد اما گل‌محمدی حاضر به چنین کاری نشد تا به این ترتیب مطالبات او هم پرداخت شود.. .


بازنشر از : آخرین خبر