خبر ورزشی/ دلیل دود سیاه در ورزشگاه آزادی قبل از شروع بازی استقلال و فولاد مشخص شد. درست لحظاتی قبل از شروع بازی استقلال و فولاد خوزستان دود سیاه رنگی اطراف ورزشگاه آزادی را فرا گ

1401\07\15 20:41:04


دلیل دود سیاه در ورزشگاه آزادی مشخص شد

خبر ورزشی/ دلیل دود سیاه در ورزشگاه آزادی قبل از شروع بازی استقلال و فولاد مشخص شد. درست لحظاتی قبل از شروع بازی استقلال و فولاد خوزستان دود سیاه رنگی اطراف ورزشگاه آزادی را فرا گرفت که تعجب حاضران در استادیوم را در پی داشت.

دلیل دود سیاه در ورزشگاه آزادی قبل از شروع بازی استقلال و فولاد مشخص شد.درست لحظاتی قبل از شروع بازی استقلال و فولاد خوزستان دود سیاه رنگی اطراف ورزشگاه آزادی را فرا گرفت که تعجب حاضران در استادیوم را در پی داشت.

طبق پیگیری ها مشخص شد که آتش سوزی بزرگی در رستوران کشتی پارک ارم اتفاق افتاده و همین مساله باعث ایجاد دود سیاه رنگ در اطراف استادویم آزادی شده است.* مصطفی آجرلو که معمولا به ورزشگاه آزادی نمی آید امروز در استادیوم حاضر شد ولی به جای نشستن در جایگاه ویژه به اتاق پشتی جایگاه خبرنگاران رفت و در آنجا بازی را تماشا کرد.* ریکاردو ساپینتو با چهره ای عصبی در جایگاه ویژه دیدار دو تیم را از نزدیک تماشا می کند.دیدار دو تیم با یک گل در نیمه اول به سود فولاد به پایان رسید.. .


بازنشر از : آخرین خبر


استعلام قیمت کارتن لیمینتی