ورزش 3/ تنها لژیونر ایرانی لیگ برتر انگلیس امروز در ترکیب مقابل بلغارستان قرار گرفته است. تیم ملی فوتبال ایران در حالی از حدود یک ساعت دیگر در بلغارستان به مصاف تیم ملی این کشور

1402\06\16 19:45:29


دل همه برای این ملی‌پوش تنگ شده بود

ورزش 3/ تنها لژیونر ایرانی لیگ برتر انگلیس امروز در ترکیب مقابل بلغارستان قرار گرفته است. تیم ملی فوتبال ایران در حالی از حدود یک ساعت دیگر در بلغارستان به مصاف تیم ملی این کشور خواهد رفت و امیر قلعه‌نویی سورپرایزهایی در ترکیب ابتدایی داشته که مهم‌ترین آن، حضور سامان قدوس در جمع ۱۱ نفر اصلی برای این بازی است.

تنها لژیونر ایرانی لیگ برتر انگلیس امروز در ترکیب مقابل بلغارستان قرار گرفته است.

تیم ملی فوتبال ایران در حالی از حدود یک ساعت دیگر در بلغارستان به مصاف تیم ملی این کشور خواهد رفت و امیر قلعه‌نویی سورپرایزهایی در ترکیب ابتدایی داشته که مهم‌ترین آن، حضور سامان قدوس در جمع ۱۱ نفر اصلی برای این بازی است.سامان قدوس که پس از سرمربیگری امیر قلعه‌نویی در تیم ملی بارها با اجازه او در اردوها شرکت نکرد و در انگلیس به سر برده بود، در جمع ۲۴ بازیکن دعوت شده به اردوی شهریورماه قرار گرفت و امروز در ترکیب ابتدایی دیدار با بلغارستان دیده می‌شود.این ستاره ایرانی لیگ جزیره که آخرین بازی خود برای تیم ملی را ۲۸۳ روز قبل در سومین مسابقه در جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل آمریکا و زیر نظر کارلوس کی‌روش انجام داد، امروز در دیدار تدارکاتی برابر بلغارستان از ابتدا به میدان خواهد رفت و دوباره شماره ۱۴ را بر تن کرده است.آخرین بار که سامان قدوس در ترکیب تیم ملی ایران قرار گرفته بود، به روز یکم مهرماه ۱۴۰۱ و دیدار تدارکاتی مقابل تیم اروگوئه برمی‌گردد که این ملی‌پوش ۸۵ دقیقه در زمین حضور داشت و ایران در این مسابقه توانست به برتری یک بر صفر دست پیدا کند.. .


بازنشر از : آخرین خبر


پیش بینی قیمت روز دلار طلا و خودرو