1402\10\11 13:25:16


دین‌محمدی: استقلال نیاز به تقویت دارد

تسنیم/بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال با تمجید از تیم تحت هدایت جواد نکونام، تأکید کرد این تیم نیاز به تقویت دارد و باید نفراتی را به خدمت بگیرد. سیروس دین‌محمدی درباره جدایی او و محمود فکری از کادر فنی تیم فوتبال هوادار اظهار داشت: در فوتبال از این اتفاقات می‌افتد و ما توافقی از هوادار جدا شدیم.

بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال با تمجید از تیم تحت هدایت جواد نکونام، تأکید کرد این تیم نیاز به تقویت دارد و باید نفراتی را به خدمت بگیرد.سیروس دین‌محمدی درباره جدایی او و محمود فکری از کادر فنی تیم فوتبال هوادار اظهار داشت: در فوتبال از این اتفاقات می‌افتد و ما توافقی از هوادار جدا شدیم.

مدیران باشگاه هوادار انسان‌های خوبی هستند و طبیعی است وقتی نتیجه نمی‌گیرید مدیریت باشگاه حق دارد گزینه جدید بیاورد. وقتی نتایج مطلوب نباشد نمی‌توانید بگویید چرا دست به کادر فنی زدید. مدیران هوادار انتظاراتی داشتند که برآورده نشد.

من همیشه گفته‌ام اگر خداحافظی می‌کنید، خوب خداحافظی کنید. من خیلی راحت جدا شدم و مشکلی نداشتم. نتیجه نگرفتن هوادار به هر دلیلی که بود اتفاق افتاد و باید با واقعیت کنار بیاییم.وی در مورد برتری استقلال مقابل پیکان در هفته پانزدهم لیگ برتر تصریح کرد: اگر در هوادار حضور داشتم نظر نمی‌دادم، ولی الان که سمتی ندارم می‌توانم به‌عنوان هوادار استقلال صحبت کنم.

همه سیروس دین‌محمدی را با استقلال می‌شناسند. استقلال در نیمه اول مقابل پیکان که عقب‌نشینی کرده بود نتوانست بازی هجومی به نمایش بگذارد، اما در بین دو نیمه با صحبت‌های جواد نکونام و تغییر تاکتیک هجومی‌تر بازی کرد و به گل رسید. برابر تیم‌هایی که با دفاع فشرده بازی می‌کنند در 20 دقیقه اول به گل نرسید، کار سخت می‌شود.

استقلال نیمه مربیان را برد و به صدر جدول برگشت.بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات رضا عنایتی مبنی بر اینکه استقلال یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ است، گفت: عنایتی نظر خودش را گفته است، اما به اعتقاد من استقلال بازیکنان خوبی دارد و کسی که به این تیم می‌آید قطعاً در حد استقلال است. هیچ تیمی کامل نیست و یک جاهایی نقاط ضعف وجود دارد. اگر فکر کنید تیم‌تان کامل است، اشتباه کرده‌اید.

هر تیمی در طول فصل محروم و مصدوم دارد و هزار اتفاق می‌افتد. در مقطعی می‌بینیم تیمی به خاطر سرماخوردگی سه بازیکنش را از دست می‌دهد. استقلال در برخی از پست‌ها نیاز به بازیکن دارد، اما در حال حاضر نیز تیم نکونام هدفمند است و منسجم.دین‌محمدی درباره اعلام لیست تیم ملی فوتبال برای آماده‌سازی حضور در جام ملت‌های آسیا خاطر نشان کرد: همه باید تا قبل از شروع جام ملت‌های آسیا از تیم ملی کشورمان حمایت کنیم و شکی در این موضوع نیست.

امیر قلعه‌نویی در رأس کار قرار دارد و از کمک‌های او نیز شناخت داریم. نفراتی مثل آندرانیک تیموریان، حمید مطهری، رحمان رضایی و ... را می‌شناسیم و باید از آنها حمایت کنیم.

آرزوی همه ما موفقیت تیم ملی در جام ملت‌های آسیاست. فکر کنم پس از جام ملت‌های 2004 که سوم شدیم مقامی کسب نکرده‌ایم. ما بازیکنان باکیفیتی مثل مهدی طارمی، سردار آزمون، علیرضا بیرانوند و ...

را داریم که باکیفیت هستند. برخی‌ها بحث مقایسه این تیم با تیم سال 98 را مطرح کردند که اصلاً قابل قیاس نیستند، امکاناتی که بازیکنان فعلی تیم ملی دارند کجا، امکانات زمان ما کجا.وی راجع به اینکه ظاهرا قرارداد سردار آزمون با آاس رُم ایتالیا به شکلی است که نمی‌تواند تیم ملی را در جام ملت‌های آسیا همراهی کند، گفت: من این موضوع را نمی‌دانستم و قطعاً فدراسیون فوتبال باید رایزنی کند تا آزمون در جام ملت‌های آسیا حضور داشت باشد. سردار یکی از بهترین مهره‌های تیم ملی است..

.


بازنشر از : آخرین خبر